Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinan Engin yeniden

stan-marsh

Öne çıkan mesajlar

Bugün bazı gazetelerde yayımlanan Sinan Engin’in, Başkanımız Yıldırım Demirören’in danışmanı olduğu yolundaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Yıllarca Beşiktaş’a futbolcu ve menajer olarak hizmet eden Sinan Engin, Kulübümüz’de resmi bir göreve getirilmemiştir. Ancak kendisi, yurt dışında futbolcu izleme konusunda, futbol departmanımıza gönüllü olarak yardımcı olmaktadır.

Sinan Engin, Göztepespor maçı için İzmir’e kafilemiz ile birlikte değil, bir Beşiktaş taraftarı olarak gitmiştir.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

BEŞİKTAŞ JK
Sosyal ağlarda paylaş

başkan danışmanı nedir yaw bari asbaşkan fln yapsalardı :P[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

böyle işte dışardan yardım ediyor ayaklarıyla nabız yokluyorlar. kamuoyu (doğru yazdım sanırım :D ) nun göstericeği +/- tepkilere görede yeniden göreve getireceklerdir. umarım da gelir. tamam yanlışları olmuş olabilir. ama bu ülkede başarısız ve yanlışları olan insanlar hala görev başındayken bu sinan amcamız en azından yaptığı görevinde başarılı olmuşken görevi dışında bazı şeylerde yanlış yapmıştı

ayrıca bu yönetim değildi sinan enginin görevine son veren diye düşünüyorum[signature][hline] MSN ADRESİMİ GERİ ALDIM
[email protected]

---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...