Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Washi Washi Washiiii....

Fistan

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
said:
Fistan, 22 Kasım 2004 17:24 tarihinde demiş ki:
milli takımda ronaldoyu keserse şaşmayın haa.

hahaha hauha kptum zuahuhaa :D.ulan o denyoyu kim milli takıma alır.Brazilyada futbolcu olmasa gene almaz o hantal hödüğü.[signature][hline]Fm veCmTurk Site Editör.
TIKLAYIN..TIKLAYIN..TIKLAYIN..
İzmirin Kralları Göztepe Yalı
Bir Gün Herkes Fenerbahçeli Olacak.
Madem Türksün Göster Ürksün.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Fenerbahçe'nin kalbinden rahatsız olduğu için gönderdiği Washington, Brezilya'da gol kralı oldu. Kalbinde rahatsızlık olduğu ve futbol hayatı bittiği gerekçesiyle F.Bahçe'den gönderilen Washington Brezilya Ligi'nde gol kralı oldu. Washington, ligi ikinci bitiren Atletico Paranaense'de attığı 34 golle zirvede yer aldı.

Gol krallığının yanı sıra, ligin en iyi futbolcusu ödülüne de layık görülen Washington, Avrupa'dan birçok ünlü takımdan teklif aldığını ve bunlardan birini mutlaka değerlendireceğini söyledi.

fenerbahce.com

helal olsun washi'ye,tebrik ediyoruz.

[Bu mesaj -Apex- tarafından 22 Aralık 2004 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

brazilyada gol kralı olması bence çok abes kaçan birşey değil.brazilya liginde pres yapılmıyor pek ve defans oyuncuları ofans oyuncuları kadar yetenekli değil.washi'ninde gerçekten iyi adam geçtiğini ve hava toplarında üstün bir futbolcu olduğunu var sayarsak iyi kanat oyuncuları ve iyi bir takımda gol kralı olabilir.bu onun iyi futbolcu olduğu anlamını vermez.bence,washi benim gözümde hala vasat bi oyuncu.[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...