Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Washi Washi Washiiii....

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Raul'la Guti aynı özelliktemi?
Bi kere raul sürekli pres özelliği yok ama guti heralanda rakibe baskı yapan bi oyuncu üstelik Raul kadar toplara hakim deil..
Bi golünü hatırlarım Burunla vurmuştu. Asla Raul burunla vurmaz eheuheuh[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

K2'ye tırmancak varsa yazın buluşalım...
Sosyal ağlarda paylaş

ehe sergen mi salak kluüpler mi bilmem adam avrupada oynamadi ama ne bicim para kırdı her takımda ehehe

bu arada adamın avrupa karmasına secildiini biliosunuz herhalde son ay

washington liverpool a gidemez istersen,iz uplayin sene sonunda görelim lol

aslinda barcelonaya gidicek saviolayi kescek ne isi var liverpoolda :)
Sosyal ağlarda paylaş

raider hoca paraları kırdı diosunda avrupada kaliteli bi adama verilen ilen türkiyedeki arasında uçurumlar var

yani sergen burda taş çatlasa 1-1,5 milyon$ alıodur yılda ama adam gibi futbolunu oynasaydı beşiktaştan ayrılmayıp 1-2 sene daha oynasaydı orda daha sora avrupanın büyük kulüplerindeki büyük oyunculardan biri olabilirdi... yani salak deil diemessin yani parası var elbet ama bunun en az 2-3 katı serveti + adı olurdu dünyada

pancu ise görücez yıldız olur mu olmaz mı, kalitesine lafım yok ama yıldız olucak adam deil buraya yazarım[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

ok gelecekte dünyaya meteor düsmezse uplarız bu topigi :)

anlamadıgım neden yıldız olamaz diyorsunuz? gece hayatı yok diye mi? terbiyeli diye mi? yahu adam süper oynuyor bana göre besiktasta onun dısında her oyuncunu degisebilir ama o degismez ve hangi takımda olursa olsun oynicak bir futbolcu golse gol passa pas sutsa sut presse pres savunmaysa savunma teknikse teknik e daha ne[hline]Raid3r-19016599

[Bu mesaj Raid3r tarafından 20 Kasım 2002 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya nasıl diim yıldız farkını ortaya koyar en baştan, konuşulucak konu o olur belli bir dönem

nasıl hagi yıldız oldu ise nasıl emre belözoğlu yılldız oldu nasıl ilhan mansız yıldız oldu

yani senegal'e attığı golü bu adamın 1 ay muhabbet konusu oldu, yıldız sıradan olmayandır bana göre çok büyük bir farkı olur, ilhandan yine örnek verelim r. carlos'a attığı o çalım..yok böle bi olay onuda en az 2 hafta konuştuk-duyduk vs.[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

evet öyle diyorsan haklısın yıldızı o sekilde tanımlarsan

ama bana göre yıldız oyunucu takımını sırtlayan, iyi oynayan, taraftara kendini sevdiren oyuncudur. ki zaten futbol taraftara dayalıdır taraftar yoksa sen de olmazsın

bugün besiktas taraftarının pancuya tapmamasının tek sebebi noumadaki hatasını anlamasıdır yoksa pancu da asırı seviliyor[hline]Raid3r-19016599
Sosyal ağlarda paylaş

Raider bence senin yada bizim (hangimiz yanlıs isek) degistirmemiz gereken bi durum var.
Yldız futbolcu ile Görev adamını ayırmamız lazım
Takımda görev adamı olan oyuncu yıldızdan daha cok iş yapar ama yıldızlar on plandadır.
Takıma para kazandırırlar vs vs kilitleri acarlar.
Pancu bu vasıflara sahıp dııl o tam bir lucescu futbolcusu
gorevını yapıyor.
Basıyor atıyor cekıyor.
dier yandan noumaya bak
bukadar hafta bı bok yapmadı ona ragmen ben dahıl herkez sevıyor adamı.
Owen'a bak kac mac bı bok yapmadı hala takımda.
Ronaldo okadar sakatlandı 3 yıl top oynamadı
iyilestigi sene 120mılyon $a transfer oldu
bunlar ayrı seyler
dıer yanda bir ergun var
fenerbahce gs macında en cok o korkutmustu bızı
ergun oynuyordu ?
ergun yıldızmıydı hayır ama gorev adamı takım adamıydı.
bilmiyorum kendımı ıfade edebıldımmı[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

pancu bana gore yıldız oyuncu olucak nıtelıkte diil
yıldız oyuncu yıldız oyuncudur
iyi oyuncu diildir.
Yıldızla iyi arasında cok fark var.
Her iyi yıldız olsaydı yıldız olmanın bı anlamı olmazdı.
Mesela en basit ornegi pancu 5 mac cok kotu oynadı
sıctı batırdı onlerındekı mac uefa kupası fınal macı
pancu oynatılabılırmı bence oynatılırsa aptallık edılır.
ama bide 5 mac formsuz mukemmel bı oyuncu dusunun
ne yapacakları bellı dııl adamın en formsuz zamanında 3 tnae atabılır herzaman oynar
bu bnm dusuncem[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Nukem bi dikkatli izle şu Pancu'yu allah aşkına abanmıyomu topa her gelişinde? Raul gibi hayatında bi aşırma düşünmüşmü caba onumerak ediyom.
Sende Beşiktaşlıları çok savunuyosun gibime geliyo...
Washington'a bak bide adamın dışarı her giden şutu bile faso'lu ne kadar hoş geliyo göze... iç-dış her türlü vuruyo Washi..[hline][i]Slam City Jam...
[b]ICQ :857624

Washi N1
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan için washington daha iyi golcu
provoke etmiyorum iddiada atmıyorum
daha cok gol atmıs
lig sonunda hangısının daha ıyı golcu oldugu cıkıcak
ama herzaman ıcın pancu daha iyi forvet
(pancuyu cok az ızledım ama bukadar sevdıgınıze gore washiden iyidir cunku washide forvetlık namına bı bok yok
sadece gol atıo oda nasıl tartısılır)[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

macro pancu daha cok iklinin arkasında oynuyor gerek paslar gerek pres gerekse savunma yapıyor ve adam kafa toplarında cok zayıfım demesine ragmen sürekli kafa golü atıor :)
simdi forvet diyince ayırmak lazım golcü ayrıdır bana göre washington golcüdür ama zayıftır özellikleri attıgının 500000 katını kacıran bir tip attıkları da zayıf defanslara karsı ayrıca ben washington u hic millete yardımcı olurken gördmedim yani geri döner yardımcı olur sunu yapar fln yok 30 yılda bir :) haa rakip forvete yardımcı oluo geldiginde o ayrı :) :) :) jardel de böyle bir adam ama o ayagina top geldi mi gol tamam washington pas alamıyorum diyor ama adamın her mac kacırdıgı pozisyonlara bakınca o adam kadar pozisyona sokulan adam cok az var artık ortega bile adama atarken 2 kere düsünüyorsa(bu benim yorumum tabi artık adama cok pas atmamaya basladı o bosken bile kendi devam etmeye veya baskalarını görmeye calısıyor) bunda bir is vardır :)

pancu ise romanyada gol kralı olmus ama su an lucescu ikilinin arkasında oynattıgı icin cok gol atmadı 4 gol attı ve bunun yanında takımı ayakta tutanların basında geldi ve bircok güzel pas attı hele hele bursa macinda tümer'e attıgı topuk pası kolay kolay unutulmaz bunun gibi bir sürü hareketi daha oldu 3 kisinin arasına girip calımlarla cıkma fln sürekli yapıyor[hline]Raid3r-19016599
Sosyal ağlarda paylaş

raider adamı savunmuyorum ama adamın ıstedıgı top farklı ona gelen top farklı.. kanatlardan orta istiyor adam
sen arapası atıosun kosamıyorkı topa gol atsın
ya bu adamı oynatmıcaksın yada ona gore oynıcaksın kural budur.
ya orteganın ustune oynıcaksın ya ortegayı almıcaksın.
yani fenerbahce gibi bi klup (ekonomık acıdan zayıf) 20milyon verip ortegayı alıyorsa onun uzeırne yıgmalıdıroyunu
5 milyon verip bi adam alıosa onunla gıtmelı kalecının ustune ama bakıyoruz kanat yok bir allahın kulu ali güneş dediginiz adam bırak feneri 1.ligde bile oynayamaz[hline]Marco Fallout
Sosyal ağlarda paylaş

eh baba o zaman o yarım golcü olur :) golcü dedigin ayagıma gelirse atamam demezki :) o zaman ver washingtona hava topunda iyi olan birini ki adam 4-5 santim bile zor zıplıyor hava topuna nasıl vurcak merak ediyorum :)

ortega konusunda katılıyorum sana zaten ortega gibi adamlar sokaktan cıkmıyor ortega'n varsa ona göre takımı kurarsın bir de son günlerde konusuluyor ya ortegasız daha iyi diye o da cok komik :) oyunu ortegaya göre kurmayı becereceksin bunda ceyhununda sucu cok büyük cok bireysel oynuyor ortegayla uyusmuyorlar ama bunu lorant'ın halletmesi lazım haa ceyhun bence süper bir adam yanlis anlasilma olmasin :) bugun fenerde oynayipta keske besiktasta olsaydı dedigim iki oyuncudan biridir ceyhun dieri de tuncay zaten :)[hline]Raid3r-19016599
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...