Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Settlers 5 demo çıktı

behran

Öne çıkan mesajlar

settlers 5'in almanca versiyonu burda coktan cikti, indirdim, oynadim, settlers falan diil bu

aglarim ben... settlers 2mi istiyorum

ayrica oyunun almancasinin cikmis olup ingilizcesinin daha ortada olmamasini da enteresan buluyorum sahsen[signature][hline]DON'T PANIC!

[Bu mesaj HellHound tarafından 20 Aralık 2004 01:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

settlers 2 rules :) 3 de fena deildi. 4 u denemedim bile. ama ayiptir bi oyunun 5. si cikartilir mi be. cus be.

en fazla 3. sunu cikartacaksin bi oyunun. 4 filan yalan oluyo (m&m veya ff demeyin rezil olurum ;p)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda sıkılmadan saatler harcadıgım serinin ilk oyunun demosundan basladıgım ve her versiyonunu saatlerce oynadıgım harika bir oyundur..Eger bu seride oyunun içerigini bozmadılarsa harika dır eminim ..

Tavsiye ederim...[signature][hline]Sen Hiç Birini Kaybetmemek İçin Kendini Kaybettin Mi ? [C.J]

Only Cla.Jackal.
Sosyal ağlarda paylaş

settlers 3 çok kötüdür
ansıl desem bi settlers4 betasıdır 3
garfiklerini geliştirelim oyunu geliştirelim diyip batırmışladır 4 de o hatalarını düzeltmişlerdir
ama 2 yi sevenler daha çoktur çünkü oynanışı daha basittir sizin o hayatı izlemenize olana verir, 4 de ise çok zengin bi toprak olduğundan göremezsiniz hiç bir şeyi doğru düzgün

5 çok kötü

1 süper
2 efsane
3 beta
4 3 ün düzgünü, gelişmiş ama daha kötü
5 berbat

@doggy: BlueByte falan yapımcılar alman çünkü :)
@Jadelith: 4 ü oynamadıysan indir oyna, 3 ün düzgünü
@geri kalan: K&M a nasıl güzerl dersiniz anlamıyorum, daha gereçkçi yapacaz diye belirli bir şekilde oynamazsanız kıtlığa giriyorsunuz.[signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi
settlers strateji oyunu değildir
settlers bir simulator dür
oturur o hayatı izlersiniz ehrşeyi hazırladıktan sonra
odun taşıyan siedler ları falan

aaah ah[signature][hline]Just think, if developers made realistic RPGs then female characters could go through a complete, yet random alignment change every 28 days
- Nerdboy from The Elder Scrolls Forums
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
settlers hiç oynamadım görmedim ama geçen gün dergilerden birinde tanıtımını gördüm. oldukça güzeldi...
*!sabırsızlanır*[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 97)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 20 Aralık 2004 16:24 tarihinde demiş ki:
Settlers 1-2 com porta takılı mouse felan istiodu galiba o yzden oynayamıorum xp de.

dosbox 0.62 yi aç orada daha hızlıca çalışıyor sanırım dx486 hızında bir ortam yaratıyor

0.63 veya 0.64 ile p1 e geçtikleri anda hız olarak çoşacağız!

Settlers 1 i amiga'da oynardım, 57 ekran televizyonda (sanırım 38" e tekabül ediyor) ekranın boyumu desem, yere oturup 1 m yükseklikteki tv ekranından oynamanın keyfi mi desem bilemiyorum ama her açışta 1 bölüm bitirir öyle kapatırdım. (1 bölüm 4-5 saat nerden baksanız.)
Yaşanması gereken bir tecrübe olarak niteleyebilirim...[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...