Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Bulusmasi Yapalim Gene :)

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

aha mert senmisin istanbuldamisin olm sen 6 sene oldu antalyadaydin en son geldiysen kesin gel bulusmaya sende laflariz muahbbet ederiz :)[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
|---|İnternet-Konu Dışı-Konsol-Pc Oyunlari|----|
|Müzik-Vizyon-Garbage-Spor-Donanim&Yazilim|

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 08 Aralık 2004 09:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gelirmi bilmem durmadan warcraft dota oynuor deli gibi :)
[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 08 Aralık 2004 09:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi olmaz başka gün mü bulamadınız?
Bi kız arkmla blşçm o saatlrde, getiremem hiç valla...
Bence Damsız gelmesin hiçkimse buluşmaya,
Head gelsin
Ben gideyim
Bi kaç kişi daha gelir damlı, takılırız :)[signature][hline]İ$te geldik gidiyoruz bilinmez bir diyara
Eskiden karpuz idik, şimdi döndük biz hıyara.
UO-TF-CS-NWN-RO-AA Serverları@mix.gen.tr // Yazılarım
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam illaki dammi lazim barami girioruz istiorsaniz damlar ile gelelim ama ne yani? kimsenin baskasının kız arkına asilcak hali yok ne bu kötümserlik[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Gelmediginden görmemissindir (-:

Damsiz olsun ne farkeder. Eger gerçekten çok seviyesiz tipler var diyorsaniz, bi bara gidilir 18+ olur. Ama ben inanmiyorum öyle bi durum olduguna. Net ortamina benzemez reel ortam, kiz arkadasina yavsayana geçirirsin oturur (-:[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

hayır efendim yaş sınırı hiç de komik değil,
18+ ya da - olmak çok fazla birşey farkettirmese de normalde, forumun genel gidişatına baktığımda üzülerek de olsa Estelin kaç sayfa önce söylediği kızarkadaş ya da başka bir arkadaş getirmeme olayına katılmak durumundayım,
herhangi bir hatunun sahip olduğu "düşünülen" bir acc a bile binemkaçtane adın ne msninin var mı meajı geliyorsa siz düşünün.
18+ olması bu yönedki tüm problemleri çözmese de (bkz. Gimli =) ) ben bir sınıf arkadaşımı da kız olduğu için çağıramayacağım bir "pati buluşması" istemiyorum...

O yüzden ben hala +18 konusunda ısrarcıyım, herzaman doğru olmasa da 18+ bir adamın hormonları ve kişiliği yerine oturmuş olmalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...