Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

@kanuni

bence iyi. zaten full body dediğin her bölgeye 2 hareket akar fazlası direk yoğunlaştın demek. ben 4x10 yapıyorum yet gibi ağır girmeye çalışıyorum giremiyorum da 3x12 de uygundur

bide bi önceki günün önemli naptığın. ben mesala normalde bacak üstüne full body gitmeliydim. bu hafta salondan bi gençle idman yaptığımız için değiştirdim perşembe göğüs-cuma full body'e döndü bu haftalık (he eshle gittik sadece kol çalıştım o ayrı dsf) göğüs yapmıcaktım mesala

eğer çok ağır girmiyosan antrenmanı kısa tutmak için bacağı kolların arasına falan alabilirsin. 10 dk falan kazandırır heralde. hem nabzı köklersin sonlara doğru
Sosyal ağlarda paylaş

agir degil fazla.

ornegin bench press 50kgx12tekrar hemen ustune 10kg dambell fly 12 tekrar..

aralari max 1 dakika dinlenme. full body workout olunca zaten ambele oluyor vucut. kanin nereye gidecegi belli degil :)

max 1 saat suruyor bu sekilde. agir yani. onceden sadece gogus calisiyordum 5 hareket 4 er set misal piramit, oda 1 saat suruyor.

birde haftada iki gun sadece agirlik calisiyorum artik.
Sosyal ağlarda paylaş

ok killer saol belki 4x10 a donerim. 12 lerin 10 dan sonrasi fena zorluyor aslinda guzel ama sanki biraz daha istiyor vucut.

ya 4x10 yaparim yada onemsedigim bolgeleri gogus omuz 3 hareket olarak yapabilirim.

sirt kol bacak 2 serde kalir.

zaten bacagida squad arti bosu uzerinde squad yapiyorum bir gun digerinde de arka bacak kalf takilacagim.

3 gun zaten box vs derken istasyonlarda bacakda giriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yağ yakiyim diyosan az süperset devam edebilirsin de ara sıra atıyorum haftada 2 ya ağırlık idmanı

bigün göğüs sırt triceps
öbürgün omuz biceps bacak (ya da Qhaffana qhore bölersin)

3er hareket (ya da takviyen iyiyse 4x10 4 hareket büyük kaslar kollara 2 hareket), yoğunlaş direk. kas gebersin bi
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben kas yapıyorum da istediğim gibi olmuyor. kilo vermem incelmem lazım. 41 cm kol oldu ama kendimi demirci gibi hissediyorum. biri gelip lootladığı kılıcı, baltayı satmaya kalkıcak yakında.

10x3 yapıyorum her hareketi. az bi tavsiye lan az bi tavsiye çok değil. hiç ciddiye almıyorsunuz beni burada..
Sosyal ağlarda paylaş

pics olmasın bi ara atarım. utanıyorum şimdi.

haftada 3 gün programım şöyle:

1. bench 3 hareket. fix şu düz, alt, üst olan.(10x3)
2. üstüne butterfly (10x3)
3. üstüne Straight-Arm Pullover (10x3)
4. sonra biceps çalışıyorum. 10x3 den 3 farklı hareket

diğer gün

1. sırt kanat giriyorum. 3 hareket yine 10x3. bazen Kneeling One Arm Row ekliyorum.
2. omuz çalışıyorum 3 farklı hareket 10x3
3. triceps çalışıyorum bu da 3 hareket 10x3

bu iki programı uyguluyorum sırayla dönüşümlü olarak. her programa karın ve bacak ekliyorum. karın dediğim 15x3 veya 12x3 şeklinde 4 hareket. bacak ise squat, ön arka leg curl şeklinde 3 hareket.

haftada 3 gün program için şu şekilde 2 ye bölünmüş bi program iyimi sizce?

ha bi de sopa çeviririm 100 kere her çalışmada asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

http://www.youtube.com/watch?v=uYm7SJn_6ZI

hadi hepimiz hayvan diyip dalga geçelim

ya ben şimdi yazıldım spor salonuna ama bu adam gibi olmak istemiyorum ya. o yüzden günde 2 kez megamek menü yiyorum büyük boy olmam dimi bu adam gibi. çünkü bu adam gibi olmak istemiyorum gerçekten bu ne abi kızlar da sevmiyor böylelerini.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yulaf yiyorum şu an dizi izleyesim de yok related videosdan 32 dklık şeyi gördüm 1 gününü anlatıyo

eggwhite diye bu plastik süt şişeleri oluyo ya ondan boşaltıyo 12 tane diye. türkiyede satılıyo mu dicem de yoktur heralde. kafa rahat adam döktü tavaya yiyio

http://www.youtube.com/watch?v=Q1CMdxgurfI
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...