Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uefa.Team of the Year 2004

-ryan-

Öne çıkan mesajlar

Secmek isteyenler icin link:

http://www.uefa.com/fanzone/TeamOfTheYear/2004/flash.html[signature][hline]...and shepherds we shall be, for thee, my lord, for thee. power hath descendth forth from thy hand that our feet may swiftly carry out thy command. so we shall fall river forth to thee. and teeming with souls shall it ever be.. in nomine patri, et felie, et spiritus scanti.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi türk oyuncunun olmasını istersin?

letonya yı eleyememiş bir ülkeden hangi futbolcuyu koysalar abes kaçardı

bu arada verdiğim oylar:

Teknik Direktör: Jose Mourinho (başarıları ortada.)
Kaleci: Nikopolidis (kaleci dediğin birazda şanslı olucak. bu adamda bol bol var.)
Sağ Bek: Paulo Ferreria (istikrar sembolü oldu adam bi anda.)
stoper1: Carles Puyol (hem gösterdiği performans hemde inanılmaz ilerleme sebebiyle.)
stoper2: Nesta (fazla söze gerek yok. italyanın defansı iyidir. bu adam italyanın en iyisi :D)
Sol bek:Patrice Evra (Monaco finale çıkarken sol kanadı çok iyi kullandı. rothen arkasında Evra nın olduğunu biliyordu.)
Sağ açık: Cristiano Ronaldo (listedekiler içinde en sağ açık olan adam. aslında figo ya vericektim ama onun vakti geçti gibi. umarım seneye bu oyu hakederek alır :D)
sol açık: Arjen Robben (Pires ile robben arasında kaldım ama Chelsea o yokken çok zorlandı. Takıma girdi ve sürekli gol atıyorlar. Geleceğin süper yıldızı.)
Ön Libero: Vieira (yoruma gerek var mı?)
Orta saha:Lampard (herkez burda Ronaldinho ya oy vermiş olabilir. ama ben onu daha çok forvet olarak görüyorum :D orta saha oyuncusu denince akla Lampardın yaptıkları geliyor.)Forvet1: Henry (burdada pek yoruma gerek yok sanırım :D)
Forvet2: Shevchenko (her ne kadar bize gol attı diye kızsamda o takıma gol atmasada kızardım :D)
ehheh güzel oldu sanırım :D[signature][hline]msn adresim hacklendi yeni hesap

[email protected]

[Bu mesaj tunch tarafından 18 Aralık 2004 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kaleci: nikopolidis
sağ defans: cafu
defansın ortası: stam
defansın ortası: terry
sol defans: zambrotta

sağ orta saha: seedorf
orta sahanın ortası: vieira
sol orta saha: nedved
orta sahanın ilerisi: kaka'ya verdim ama deco'yu nedense atlamışım, şu anda bi daha versem deco derim.

forvet1: shevchenko
forvet2: nistelrooy

teknik direktör: mourinho

bu oyları verirken asıl geçen seneki performansları göz önüne aldım. yoksa bu sene nedved, kaka ve cafu o kadar iyi değiller.[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

vitor baia
william gallas
sol campbell
john terry
ashley cole
cristiano ronaldo
steven gerrard
frank lampard
robert pires
van nistelrooij
milan baros

arsene wenger

premier league disina sadece 1 oy gitti, o da chelsea nefreti yuzunden :p

mourinho nun benden oy almasi imkansiz malesef .. arsenal a yenilseydi belki eha[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

kaleci: cech
sağ defans: cafu
defansın ortası: stam
defansın ortası: puyol
sol defans: a.cole

sağ orta saha: c.ronaldo
orta sahanın ortası: vieira
sol orta saha: nedved
orta sahanın ilerisi: ronaldinho

forvet1: shevchenko
forvet2: henry

teknik direktör: mourinho

bu mudur budur..[signature][hline]R+
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 19 Aralık 2004 10:01 tarihinde demiş ki:
vitor baia
william gallas
sol campbell
john terry
ashley cole
cristiano ronaldo
steven gerrard
frank lampard
robert pires
van nistelrooij
milan baros

premier league disina sadece 1 oy gitti, o da chelsea nefreti yuzunden :p

çelsi nefreti olan biri 3 tane çelsi futbolcusu seçmiş ama[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bazen kisileri baz almak gerekiyo secim yapabilmek icin ..

scholes, ferdinand, heinze orda olsaydi benim liste de farkli olurdu tabi :p[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...