Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

Cem Ylmaz ufo goren masum koylu dıyo herkes nıahahahah dıye guluo sonra senın anan kac yasında bu grup senın ananı tanımaz bıle dıyo herkes yıne nıahah dıye guluo burda komık bı sey yok sanırım[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 15 Kasım 2004 21:29 tarihinde demiş ki:
Cem Ylmaz ufo goren masum koylu dıyo herkes nıahahahah dıye guluo sonra senın anan kac yasında bu grup senın ananı tanımaz bıle dıyo herkes yıne nıahah dıye guluo burda komık bı sey yok sanırım

sen bunu boyle ruhsuz bi bicimde yazarsan gulunecek bi sey yok gibi tabi. olay adamin ki$isel yeteneginde zaten. sen cik bunlari soyle kimse gulmez sana. anladin mi yavrucum?[signature][hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece ilk fragmanı izlediğim için çok beğendim. Telsim ve Doritos'un son reklamlarından dolayı (en sonuncusu süper, o ayrı) gıcık oluyordum ama bu filmde kopardı beni.

Bu arada filmde Cenk & Erdem oynuyor.
Nerde olduklarını bulun bakalım (ödül falan yok :-P)
(Bardaki ikizler değil. Başka bir yerde kesin varlar da bardan emin değilim daha doğrusu.)[signature][hline]Foxx, 17 Eylül 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar o kadar da mantıklı düşünmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

""""Yok agresif yok bilmem ne diye bağıran iki doktor vardı ya onlar cenk&erdem.""""
bu arada filmde edilen küfürler abartıya kaçmış.
10 milyon verdim izledim keşke izlemeseydim.
benim gibi biraz dikkatli izleyen birisiyseniz bazı yerlerde dekorun plastik ve kağıttan olduğunu anlarsınız çok belli oluyo.

:yapma:Edited by Ghaldszar:
Bu bölümde korsan CD alımını desteklemen hem yasak hem de ayıp.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 16 Kasım 2004 11:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarla eğlenmek için gidilecek bir film işte, zaten daha fazla ne bekliyordunuz ki, Braveheart mı?

[spo=Çok güldüğüm sahneler oldu hele;]O bullet time sahnesindeki hareket çekmesinde nefes alamadım :)[/spo][signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Alexi_Septimus, 13 Kasım 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Beynine taktığın korseyi çıkartıp öyle konuş, yada hiç konuşma.

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 16 Kasım 2004 16:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

scary movie tarzında yapmışlar,süper olmuş.
cem yılmazın türk filmi we 1-2 konuda daha takıntısı olmasından dolayı bazı yerlerde soğuk kaçmış espriler.
ama genel olarak hiç de diğer komedi filmlerinden(dünyada gişe rekorları kıran falan) eksik pek yanı yok.
ah hele sonlarında çektiği el hareketi bir kopardı beni of of.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendo
Sosyal ağlarda paylaş

:yapma:Edited by Ghaldszar:
Spoiler yasak dedik inat etmeyin,
filmi de bok etmeyin.

salon o kadar akhkaha attiki esprilerin yarisini duyamadiko da ayri konu[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 16 Kasım 2004 21:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya film güzeldi beyler abartmayalım bu kadar ağır eleştiriler yapmayalım... beğenmeyebilirsiniz ama kötülemeniz de gerekmez bence bu kadar sonuçta Türk filmi kategorisine giren amerikan tarzı bir filmdi bence espriler flm yani bir hollywood komedi filminden farkı yoktu...
[spo1=filmden sahneler...]bu arada filmde koptuğum yerler bir kere en başta köylüyle muhabbet süperdi... köylünün ses tonu bitirdi beni zaten, arabadaki müzik muhabbeti ayrıca muhteşemdi... aksaraya inen ufo ve uzaylıların özellikel robotun başına gelen de muhteşemdi orada çok fena koptum ben ha bir de doları verdi bu olmaz dedi tecavüzcü coşkun sonra Türk parasını verdi aa bak bu olur flm dedi o çok güzel bir ince espriydi bizim milletimize de ayrıyeten ders olacak cinsten... sonuç olarak güzel, komedi, seyri hoş bir filmdi...[/spo][signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Muahah beyler ben
G.O.R.A Birader diye bir oyun çıkmış onu almayı düşünüyorum
Daha önce alan fln varmı Tavsiye eden yada alma dandirik bişi diyen :D

Abi sadece ismi için alırım ben o oyunu GORA BİRADER :D

Azpuahhahahazuahhaehahe vsvs...[signature][hline][b]Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...