Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

Çok komik filmdi,adam olayı bitirmiş yaa.

Hiç zaman kaybetmeden 2.kez gidicem herkeşe tavsiye ederim. :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu net sitesinde eşeltirilmiş boşuna demişler yukardada bi örnek vermişler.Ama hangi türk filminde var böyle efektler böle köstümler vs vs herşeyi harika.espiriler felan çok iyi bu filme kötü diyen sinemadan anlamıodur abi.[signature][hline]de Morgoth Family ...
İçimdesin Nasılsaaa,İçindeyim nasılsaaa yine,bu aşk.
Sosyal ağlarda paylaş

Kahpe Bızans komıktı ama onu fılm kategorısıne sokmak yanlıs bence o bır tıyatroydu abı :D[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

ben gitmedimde ankarada bi sürü hödük insan gördüm sinemaya gelen baş örtülüsünden tut kekosuna kadar böle "bok" desen kahkaha atacak tipler bekliceksiniz aslında 1 hafta sonra gidiceksiniz :)[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

fragmanın bokunu çıkarmasalardı yada vodanın dediği gibi ilk fragmanla kalsaydı çok daha iyi olcaktı

insan fragmanda ki espriyi yenien görünce tersine gülmemek için şartlıyo kendisini

he şuda var tabi o açıdan hak vermejk lazım
o kadar reklamını yapmasalardı bu kadar çok giden olmucaktı ama biz daha çok gülücektik tabii

senaryonun kopuk olduğunu söylüyenleri de anlamıyorum zaten film in stili belli çeşit çeşit bilim kurgu filminden bazı olayları arak yapıp bunları klişe türk filmi ve komedi çerçevesinde uyarlamak,senaryodan büyük kurgu beklemek yanlış bence bu tarz bi filmde

[spo=filmin doruk noktası]cem yılmazın havada asılı nah çekmesi ehuehueh manyaktı[/spo][signature][hline]

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 15 Kasım 2004 19:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

star haberde cm ylmz'la konuştular adam sinirlenmiş tepkilere
bidaha böle film yapmıcam artık içinde "gizli gerçekler,sırlar,gelin ve anne , ünlüler çifliğinin" oldupu filmler yapcam dedi öldüm orda..[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel film diil bence..
2-3 komik sahnesi var o kadar yoksa herkes küfrediyo..[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 Kasım 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
ben gitmedimde ankarada bi sürü hödük insan gördüm sinemaya gelen baş örtülüsünden tut kekosuna kadar böle "bok" desen kahkaha atacak tipler bekliceksiniz aslında 1 hafta sonra gidiceksiniz :)

Ultra elit insanların "halkla" bütünleşme zamanları çok gergin oluyor tabi. Aslında başörtülü,hödük espiriden anlamayan kitleyi Malta'ya sürmek lazım. O zaman post-modern faşist bünyeler mastürbasyonun son noktasına ulaşabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...