Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A

Joker

Öne çıkan mesajlar

Guzel bır laf wardır sen ztn Cemyılmaz a gulmek ıcın gıdıosan elbet gulersın cunku adam hakkaten Turk tıplemesını saglam yapıo[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 09 Kasım 2004 09:46 tarihinde demiş ki:
Arama'ya tıklıyorusun >
- G.O.R.A yazıp bakıyorsun
- GORA yazıp bakıyorsun

"aynı başlıktan zaten 238 tane varmış, birdaha açmayayım" diyorsun. Dünya daha mutlu biryer oluyor.

+1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 09 Kasım 2004 23:57 tarihinde demiş ki:
Guzel bır laf wardır sen ztn Cemyılmaz a gulmek ıcın gıdıosan elbet gulersın cunku adam hakkaten Turk tıplemesını saglam yapıo

gülmek için gidersen gülersin diye bişi yok.
seneler önce ben cem yılmaz'a sinir oluyodum gittim bunun show'una gülmemek için kendimi zor tuttum bakalım güldürebiliyomu diye .gerçektende çatladım.çenem kırıldı gülmekten:D sonra baya kanım kaynadı nedense:-p[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????

Sosyal ağlarda paylaş

ewt yarın saat 14.00 seansına biletim elimde yanımda kız arkadaşım ve 2 arkadaşım keyfini çıkarcaz bakalım beklenileni verecek mi?[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Yarın aksam 23 15 seansinda alinmis biletler nerde bilmiyorum . Güzel olucak eminim sindiye kadar adamin yaptigi her sey güzel oldu bundada süphem yok[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...