Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunda'ki ping'ler hakkında

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

pingler hala 1000+ larda seyir ediyor.
ilginç kısmı herhangi bir siteden europayı pinglersem 120 ping alıyorum hatta yerli sitelerde bile alıyorum.

oyuna proxy falan birşey uygulamanın bir yolu var mı ?[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle oluyor ve bu beni x2 deli ediyor
tam yatma kalkma saatlerini ayarladık 2 diyince giriyoruz yatağa sabahlamıyoruz pingler bu hale geliyor ve geç saatte iyi ping oluyor
vurun kurtulayım ya ehe haram oldu bana mmorpg oynamak.[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

anlamasına sebebini anlıyorum da neden bu sorunun olduğunu anlamıyorum niye sorunlu bağlantı ile bağlanayım ki
ben accountu açtırdığımda böyle bir sorun yoktu hangi saatte denersem deneyeyim 100-150 arası eu pingim oluyordu

normal birşey değil yani.[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King
Sosyal ağlarda paylaş

pingler gittikçe düşüyor 900lerde, bu gece 100lere indiği zamanı tesbit etmeyi planlıyorum ve işte o andır ki bankamdaki altının insurance yüzünden bitecek olması bile aksiyon isteğimi dizginleyemeyecek !
[signature][hline]"I have seen the future of horror, and his name is Turk Telekom"
- Stephen King

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...