Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

whiskey in the jar'ın klip

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

said:
Gazanfer, 18 Aralık 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
şöyle bişey var ki; whiskey in the jar ne metallica'nın ne de thin lizzy'nindir. irlanda halk şarkısıdır.

ben darklyrics'in yalancısıyım :)[signature][hline]Yaşam en iyi günle en kötü günü arka arkaya yaşatacak kadar ironikse olmaz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 18 Aralık 2004 21:43 tarihinde demiş ki:
said:
Gazanfer, 18 Aralık 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
şöyle bişey var ki; whiskey in the jar ne metallica'nın ne de thin lizzy'nindir. irlanda halk şarkısıdır.

ben darklyrics'in yalancısıyım :)

Keklemişler seni İrlandadan çıkmadır ama halk şarkısımıdır marş mıdır bilemiyorum[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Thin Lizzy Vagabonds of Western World albümündendir Phill Lynott marşıdır...[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 Aralık 2004 08:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 Aralık 2004 08:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şarkıyı dinlerken fantaziye dalardım ben korsanlar falan gelirdi aklıma, biyerinde "cannonball roaring" falan diyo mesela aklıma savaş mavaş gelirdi halbuki klipte anladımki "cannonball roaring" derken seksi kastetmiş adamlar hayalkırıklığına uğradım çok ondan öyle iğrenç falan dedim şimdi pişmanım aklımdaki gibi olmadığı için klip kötüledim, bugün tekrar izledim o kadar kötü gelmedi :)[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 19 Aralık 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
cannonball roaring derken zaten gemi topunu kastediyor sexi diil hehe
ondan öle klip

abi adam tam cannonball roaring derken ayıptır söylemesi apış arasını tutuyo böyle ne gemi topu allahaşkına[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...