Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Radio and Television

Keyzar

Öne çıkan mesajlar

Scrapperla ölüp moblara ezilmekten sıkıldım desem daha yerinde noyancım. Lvl 45 üstü yaptığım debtin haddi hesabı yok anlatamam çünkü yaşanır ancak:).[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili TRT mensupları bu geceden itibaren aktif hale geçelim tam anlamıyla.

Saat 21:00 itibariyle herkesi bekliyoruz...

Son halimiz şu:

TRT 1= Zebris (Dark Melee, Super Reflex - Scrapper)
TRT 2= Keyzar (Earth, Radiation - Controller)
TRT 3= Adasu (Mace, Invulnerability - Tanker)
TRT 4= Xealot (Assoult, Device - Blaster)
TRT 5= Kara Korsan (Force Field, Psionic Blast - Defender)
TRT 6= Razean (Mind, Kinetics - Controller)
TRT 7= Yıldırım (Broad Sword, Regeneration - Scrapper)
TRT 8= Amidala (Controller=Mind,Empathy)
TRT 9= Cray Totem (Oyuna ara verdi sanırım)
TRT 12= Tunch (emp/dark defender)
TRT 13= Game 947 (Science, Scrapper)

Arada 10, 11 yok. Numaraları beğenmedi galiba kimse:).[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32
Sosyal ağlarda paylaş

11 benim.. Ama acc kapalı..
Ayrıca bitane blaster Elektrik kablosu açmıştım.. Ama pek sarmadı... Acci açarsam tekrar yeni char açabilirim onu silip..
trt 11 benim yane 9 kim bilemiycem...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar TRT'ler geçici bir heves miydi acaba diyorum.

Uzun zamandır ekip toplanmıyor. TRT 5 ve 6 arada geliyor, tunch online başka da kimse yok.

Olabilgiğince sakınarak oynamama rağmen Kardana level olarak yakın TRT 3 'üm var kusura bakmazsanız ben TRT 3 ile oynamak istiyorum. Şu anda L14 oldu şişko tanker'im.

Yok eğer Az sabret biz de geliyoruz grup halinde devam ederiz derseniz beklerim elimi bile sürmem.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup. L40
Usta Science Scraper Dark Melee/Regen L31
TRT 3 Natural Tanker invul/Mace L12
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bende çok özledim, hem TRT ekibini hemde oyunu ama vakit yaratamıyorum ne yazık ki:(. Akşam eve gelişim 7 8'i buluyor ondan sonrasıda çalışarak yada müzik dinleyerek geçiyor oyuna girecek takatim kalmıyor. İnşallah ocağın ilk haftasından sonra girmeye başlıycam.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper LvL 1/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender LvL 32 TRT 2: Earth,Radiation-Controller /
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...