Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Radio and Television

Keyzar

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar 2 gündür Justice'de TRT fırtınası esiyor:). Sıfırdan karakter açıp akşam saatlerinde düzenli olarak TRT team ile birlikte takılmak istiyorsanız bekleriz...

TRT 1= Zebris (Dark Melee, Super Reflex - Scrapper)
TRT 2= Keyzar (Earth, Radiation - Controller)
TRT 3= Adasu (Mace, Invulnerability - Tanker)
TRT 4= Xealot (Assoult, Device - Blaster)
TRT 5= Kara Korsan (Force Field, Psionic Blast - Defender)
TRT 6= Razean (Mind, Kinetics - Controller)
TRT 7= Yıldırım (Broad Sword, Regeneration - Scrapper)

Kuralımız TRT'nin bütün harflerinin büyük olması ve burdaki numaraların devamı olması. Blaster açığımız var(ateş gücümüz düşük). Bunu da dikkate alın lütfen karakter açarken. Yakında TRT SG'mizide kurucaz inşallah.
Mesajlarınızı bekliyorum...[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm P.A.T.I.ye muhalif bir olay söz konusu. Meydanı boş bulunca çoştunuz bakıyorum. Neyse, bunun hesabı sorulur merak etmeyin. :hrr:[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 17 Kasım 2004 13:53 tarihinde demiş ki:
Hmmm P.A.T.I.ye muhalif bir olay söz konusu. Meydanı boş bulunca çoştunuz bakıyorum. Neyse, bunun hesabı sorulur merak etmeyin. :hrr:

Boş bırakmasaydın o zaman abi :) Sen git gece gündüz EQ2 oyna ondan sonra gelip bune muhalifmi falan diye yorum yap olmaz abi :-p
Hatta istersen TRT 10 u sana verelim gel oyna :)

Ayrıca sen her zaman liderimizsin. Seni seviyoruz.[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

TRT hızla büyüyor!! propaganda yapalim hemen :)

Yeniden başlamak hakkaten çok zevkli oldu, özellikle lvl farklarını gözetirsek bundan sonra daha zevkli olur hep beraber oynariz, katılmak isteyen herkesi bekleriz, tabi düzenli oynamak kosuluyla...

Devrim seni de bekleriz fırsatını bulursan, sen de olsaydın son 2-3 gündür senle birlikte yapardık bu işi..

---> Bir öneri arkadaşlar ; Teamspeak olayından geçen gün bahsettim burda da fikrinizi alayım; olay şu Teamspeak adlı programı www.goteamspeak.com adresinden cekiyoruz ve kuruyoruz, ve ayarları yaptıktan sonra oyunumuzu oynarken veya herhangi bir anda ip üzerinden konuşabiliyoruz, ben geçen gün yabanci bir sg ile denedim çok güzel oldu, oyuna ayrı bir renk geldi, yazma derdi yoktu ve sohbet ortamı çok güzeldi... yükleyen olursa beraber deneyebiliriz ki bence hepimiz kullanmaya başlayalım...

keyzar; "..burda TRT'ye girmek isteyen arkadaşlar var Ankara Üniversitesinden gelmişler..." :)
Sosyal ağlarda paylaş

TRT gümbür gümbür geliyor... Şimdiden tüm Justice bizi konuşmaya başladı. Atlas ve Perez Park'ın tanınan simalarından olduk:D.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

9 olarak başlıyorum...
Arkadaşlar ben COHu artık beraber diiliz die dondurmustum ama madem böle bisi war geri geldim lakin eğer yine bi bokluk cıkarsa bu sefer dondurmuycam satıcam
MUCK...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin tekrar:). TRT'lerle akşam saatlerinde giriyoruz genelde(Esma'nın yatma saatine göre değişiyor;)).

Bu arada TRT ekibin'deki herkes MSN'ini yazarsa buraya daha rahat iletişime geçeriz.

[email protected] [signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu hafta icin sizden biraz izin istemek zorundayım :( bu haftadan itibaren 10 gün boyunca hergün antremanım var, bi dolu seminer ve gösteri ile ugrasmam gerekiyor ve aynı zamanda 22-30'u arası 8 tane vize ile iştigal olmam lazım.

bu hafta bütün inspiration'larımı sınavlara ve antremanlara harcamak zorundayım, hepinize kolay gelsin, ben yokken arayı fazla acmayin :)

[email protected][signature][hline]Zebris LvL45 Ice/Ice Blaster
TRT 1 LvL9 Dark/S.R. Scrapper
Abla LvL30 Fire/Emp Controller
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı sorun bende de var bu haftaya özel. Bir sürü sınav, sunum çakışıyor üst üste. Akşam saatlerinde 1-2 saat girmeye çalışıcam yine vakit bulursam ama belirli bir aktiviteye katılmam zor gibi.[signature][hline]Keyzar: Spine,Regeneration-Scrapper/ Kagari: Energy,Device-Blaster/ Toxygen: Dark Miasma,Radiation Blast-Defender
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...