Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu Kansere Bir Çare Bulunsun Artık!

totemic

Öne çıkan mesajlar

Exodous said:

incdarkness said:

Exodous said:

incdarkness said:

imama bilemedigi bir soru sor orayi sorgulamicaksin der

%98 i en azindan fake muslim o zaman cunku dusunmeye bile calismiyo sorgulamaya bile calismayo kendi cumlesinde soyledigi gibi

Aferim, bak beni okudukça aydınlanıyorsun. Tüm müslümanlardan veya müslümanlıktan fake müslümanlığa geçiş yaptın. Dur ben seni bu cuma namaza götürürüm.

hala okudugunu anlamiyosun carpitma ozelliginden dolayi
imamin orda sorgulamiyacigini soruna destek vermeyeceginden bahsediyorum
sen bana ne diyosun

tanrina tebriklerimi ilet yaymaya calistigi sey %1 i etkiliyo %99 unu tikertiyo

Müslümanlığı gelip imamla sınırlandırırsan, ben sana en iyi ihtimalle cahil derim.

Ya bakın arkadaşlar. İnanmamak size kalmış. Din bir vicdan meselesidir. Ama ben sizin yerinizde olsam, bir dini (veya herhangi bir şeyi) eleştirmeden önce onu öğrenirim.

Ulan, futbol bilmeden kahvede futbol konuşmaya kalk bakalım nasıl madara oluyorsun. Ama din hakkında kulaktan dolma bilgilerle kolayca atıp tutuyorsun.

Valla güzel iş.

kelime oyunu yapmaktan baska ne boka yararsiniz muslim beyler
orda orneklendirilme verilmis
kulaktan dolma mi?
ben kuranin turkce mealinin fotograflari ile gelmis olan kisiyim gecen sefer
yine mi istiyosun savas atlari ile ilgili sayfalari? eski bok kafasini?
anlamakta gucluk cekmenize anlam veremiyorum
futbol taraftari gibisiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Noyzura said:

Exodous said:

Tabii sevgili örümcek kafalar, Müslümanlığı sadece son yıllardaki görünen şekliyle değerlendirdiği için, burada Allah'dan, dinden sözetmek de direk bilim karşıtı olmaya yetiyor.

İnsanlığın en büyük kanseri din ve elimde öyle bir şifa var ki.. İnsanlar yapacağım ruhani devrimden sonra ortaya koyduğum yeni yaşam sistemini kendi istekleri ile bütün din ve inanışların yerine koyup mutlu ve huzur içinde yaşayacak..

Ya 21. yüzyıl kafasıyla dini yargılamayın. Neymiş, insanlığın en büyük kanseri dinmiş.

Şunu bile düşünemiyorsunuz. İnsanlığın tarihinden dini çıkarın bakalım ortada ne kalacak? Sizin o çok sevdiğiniz filozoflar, düşünürler, aydınlanmacılar falanlar filanlar hep dinden etkilendi. Bunun bile farkında değilsiniz.

Dinler tam olarak bir kanser hücresi gibi yayılıyor. İlk önce kendi çevrelerinde iyilik güzellik , sohbet sonra yeterik kadar domine edici canavar potansiyeline ulaştıklarında hemen dini yaymak adına cihadlar , seferler başlıyor.. Bütün bu dini yaymak adına yapılan savaşları görmezden gelemezsin...

Beynin şartlanıp programlanmış , tam layığı ile koşullanmış birisin. Sana şu an konuşmamın tek nedeni benimde senin beynin yıkıyor olmam. Şu an buna dirensen bile zihini etkitiğim yerli tohumlar tam zamanında patlıcak ve beyin sistemlerin dini destekleyemeyecek hale geldiğinde istemesen bile dini içinden kusucaksın ...

DAHA DA NET SÖYLERSEM ÖMRÜN MUHTEMELEN YETMEYECEK FAKAT YENİ DÜNYA DÜZENİNDE ETRAFINDA DUA EDEBİLECEK NE BİR TANRI NE BİR DİNİ EĞİTİM KURUMU NE DE AZINLIK BİLE OLSA RUHUN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZABİLECEK BİR BİLE TARİKAT KALMAYACAK ;D

ŞÜKREDEBİLECEĞİN TEK ŞEY VAROLUŞ , GEZEGENİMİZ , DOĞA , AİLEN , DOSTLARIN , SEVGİLİN VE SANA EMEĞİ GEÇEN HİZMET VEREN İNSANLAR OLACAK ;D
Sosyal ağlarda paylaş

E iyi de, senin söylediğine göre, Allah'ın sürekli whatsapp mesajıyla yeni eklentiler yapması ve bu mesajlarında da sapıtması gerekiyor.

Oysa Allah kitabı göndermiş. Orada demiş, kimseyi umursamayın, bu kitaptakileri yapın yeter. Bir de beyin vermiş, kendi kendine düşünüp karar vermen için.

Ama sen kalkıp o yazılanları kendine göre eğip bükmüşsün. Bir de okumadığın için, o eğip bükenlere inanmışsın. Sonra da "Müslamanlar böyle yapıyor"

Bozan din değil kardeşim, insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

Exodous said:

incdarkness said:

Exodous said:

incdarkness said:

imama bilemedigi bir soru sor orayi sorgulamicaksin der

%98 i en azindan fake muslim o zaman cunku dusunmeye bile calismiyo sorgulamaya bile calismayo kendi cumlesinde soyledigi gibi

Aferim, bak beni okudukça aydınlanıyorsun. Tüm müslümanlardan veya müslümanlıktan fake müslümanlığa geçiş yaptın. Dur ben seni bu cuma namaza götürürüm.

hala okudugunu anlamiyosun carpitma ozelliginden dolayi
imamin orda sorgulamiyacigini soruna destek vermeyeceginden bahsediyorum
sen bana ne diyosun

tanrina tebriklerimi ilet yaymaya calistigi sey %1 i etkiliyo %99 unu tikertiyo

Müslümanlığı gelip imamla sınırlandırırsan, ben sana en iyi ihtimalle cahil derim.

Ya bakın arkadaşlar. İnanmamak size kalmış. Din bir vicdan meselesidir. Ama ben sizin yerinizde olsam, bir dini (veya herhangi bir şeyi) eleştirmeden önce onu öğrenirim.

Ulan, futbol bilmeden kahvede futbol konuşmaya kalk bakalım nasıl madara oluyorsun. Ama din hakkında kulaktan dolma bilgilerle kolayca atıp tutuyorsun.

Valla güzel iş.

kelime oyunu yapmaktan baska ne boka yararsiniz muslim beyler
orda orneklendirilme verilmis
kulaktan dolma mi?
ben kuranin turkce mealinin fotograflari ile gelmis olan kisiyim gecen sefer
yine mi istiyosun savas atlari ile ilgili sayfalari? eski bok kafasini?
anlamakta gucluk cekmenize anlam veremiyorum
futbol taraftari gibisiniz

Sinirleneceksen misketleri al git. Ben bu tarz konuşanlarla tartışmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Beynin şartlanıp programlanmış , tam layığı ile koşullanmış birisin. Sana şu an konuşmamın tek nedeni benimde senin beynin yıkıyor olmam. Şu an buna dirensen bile zihini etkitiğim yerli tohumlar tam zamanında patlıcak ve beyin sistemlerin dini destekleyemeyecek hale geldiğinde istemesen bile dini içinden kusucaksın ...

DAHA DA NET SÖYLERSEM ÖMRÜN MUHTEMELEN YETMEYECEK FAKAT YENİ DÜNYA DÜZENİNDE ETRAFINDA DUA EDEBİLECEK NE BİR TANRI NE BİR DİNİ EĞİTİM KURUMU NE DE AZINLIK BİLE OLSA RUHUN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZABİLECEK BİR BİLE TARİKAT KALMAYACAK ;D

ŞÜKREDEBİLECEĞİN TEK ŞEY VAROLUŞ , GEZEGENİMİZ , DOĞA , AİLEN , DOSTLARIN , SEVGİLİN VE SANA EMEĞİ GEÇEN HİZMET VEREN İNSANLAR OLACAK ;D

Sana sadece acıyabilirim. Çünkü ateistin yırtma şansı var da, şirk koşanlara acımak lazım.

See you soon Noyzura...
Sosyal ağlarda paylaş

konusmam degil konusamam dicektin herhalde
cumaya git sakinles duzgun kafayla gel

allah yolunda verdigin tum zarar sana fazlasi ile geri odenecek niye konusmuyosun kendini hirpalamiyosun o zaman?

nede olsa cennetliksin ne kaybedersin ki?
hatta kazanirsan bir insani daha dogru yola suruklemeyi basaricaksin
bunun kadar buyuk bir sevap varmidir azizim
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

E iyi de, senin söylediğine göre, Allah'ın sürekli whatsapp mesajıyla yeni eklentiler yapması ve bu mesajlarında da sapıtması gerekiyor.

Oysa Allah kitabı göndermiş. Orada demiş, kimseyi umursamayın, bu kitaptakileri yapın yeter. Bir de beyin vermiş, kendi kendine düşünüp karar vermen için.

Ama sen kalkıp o yazılanları kendine göre eğip bükmüşsün. Bir de okumadığın için, o eğip bükenlere inanmışsın. Sonra da "Müslamanlar böyle yapıyor"

Madem bu kadar biliyorsun dinin bozulduğunu, o zaman en başından kayıtlar altına alınırken bile bozulmuş bir dini neden savunuyorsun ?

Kuran ilk kitaplaştırılırken bütün parçalar bir emir ile toplandı ve tek kitap haline getirilip diğer bütün toplanan kuran parçaları yakıldı.. Bu tarihde ilk kuran yakma günüdür.

http://www.youtube.com/watch?v=91AM7665cbo
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Noyzura said:

Sana sadece acıyabilirim. Çünkü ateistin yırtma şansı var da, şirk koşanlara acımak lazım.

See you soon Noyzura...

en buyuk 3 gunahtan 1ini isledin suanda bir baskasini senden alt seviyede gorup acidin
sen kimsin ki bir allahin kuluna aciyabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf et sana çok net bir soru sordum ve söylediğin şeyin mantığı ile birleşip seni köşeye sıkıştırdı.

ben insan değilim sadece. buradaki diğer herkes gibi sonsuzluktan gelen bir tanrıyım bu dünyada char açmış olan ;D

Yukarıdaki son soruma cevap verebiliyorsan ver ama kaçmayı tercih ediyorsun. Çünkü durumun sende farkına vardın. sadece dinden çıkmamak için direniyorsun .
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Müslümanlıktan önce insan olmak lazım. Sen şu an insanlıktan çıktığın için seninle konuşmayacağım.

mekke arapcasi ogrenip gercegini mi okudun ?
meali baskalarinin anladigi kadari ile yazilan hali demektir

bu kadar evrensel bi dil niye tek bir dilin bir dalinda yaziliyo?
peygambere niye diger diller ogretilmemis allah tarafindan?
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir şey söyleyeceğim. Ve bu konu benim için kapanacak.

Din bilimi konusunda benim kadar bilgiye sahip olduğunuzda sizinle tekrar tartışırım.

Ama bağnazların diliyle konuşanlarla tartışmam.

Çünkü bana ve dinime saldırmak için daha çok günaha batıyorsunuz.

Sizin için üzülüyorum gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Din bilimi konusunda benim kadar bilgiye sahip olduğunuzda sizinle tekrar tartışırım.

oyle bi hakkin yok senin gunah islemeyi birak artik

tarih bilgin cok iyiymis kardes tarihte kullanirsin artik
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Soruma cevap ver sadece... Mantık açığı bile bırakmadım sana kaçma ve cevap ver yoksa dininin en başından beri çürümüş olduğunu kabul ederek gitmiş olucaksın buradan.

Noyzura said:

Exodous said:

Madem bu kadar biliyorsun dinin bozulduğunu, o zaman en başından kayıtlar altına alınırken bile bozulmuş bir dini neden savunuyorsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...