Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

....yani

Noyzura said:

calimero said:

Onlar da seni görse aynısını söyler emin ol. Mehdi amca gibi, yazdığı kitabın verdiği dokunulmazlıkla seni alt eder, sonra da enerjisiyle sönümler. Ama tabi yersen..

Oktar ile frekanslarımız çok uyuyor ama aramızdaki fark şu :

O adam evrimi yalanlamaya çalışıyor , benim ise tüm olayım Evrim üzerine nasıl sürekli kendimizi aşıp yeni perkler ile hem fizyolojik değişimlere koşarken aynı zamanda evrimin mental boyutu ile her bireyin eşit olarak sahip olduğu zaman olgusunda mind manisfestin(tezahür ettirmenin) doruklarına çıkmak..

Mesela bizim birbirimizi ikna etmemiz ya da alt etmemiz değil.. İnsanlığa ve gerçekliğe nasıl bir etki yaratıp gerçekliğin devam edişine etki edişimiz.

Bu adamın evrimi çürütme çabaları olduğu gibi benimde Evrim'in hiç farkedilmemiş boyutlarını göz önüne sokmak üzerine yazdığım kitaplar var.

Şimdi kendin karar ver ikimizin deliliğinin güce dönüştüğü noktada senin gözünde hangimiz daha iyiyiz ?

http://www.youtube.com/watch?v=RJGDnIbViiw

E ikinizi farklı yapmıyor ki bu, ikiniz ayrı uçlardaki delilersiniz işte. Biriniz evrimi çürütme noktasında kullanmış bunu diğeriniz saçma bir şekilde evrimi kullanmış, çakma quantumcular hesabı.

Ki deliliğinizin asıl noktası evrim falan değil, ettiğin laflarda bir tane "sane" laf yok. Arada bir akıllı insan seviyesine inip sağdan soldan 3-5 bişeyler koparmaya çalışıyorsun misal, ancak onda da o kadar akıllı insan seviyesinin altındasın ki olmuyor. Ancak o konuda senden de low tier olan Sequo'yu falan kertebiliyorsun. Gezi sürecinde genel olarak forum kertildi misal, ona birazcık şaşırdım orada biraz kendi seviyenin üzerine çıktın ama işte orada farklı değişkenler vardı.

Diyeceğim her açtığın başlıkta biraz daha kötüleşiyorsun, hani kötürüme gülünmez fakat o kadar abartıyorsun ki, elde olmadan şu oluyor.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/02/mj-laughing.gif

Yanii ikimiz farklıyız demedim ama ne dediğimi senin için biraz daha açarsam O deli dediğin adam Richard Dawkins'in çenesini bile yorabiliyor ;D mutluyum çünkü bende yarım milyon poundluk kitaplarım için bussiness angellar ya da karşılıksız sponsorlar ile masaya oturuyorumdur ;) Saçma da olsa Varoluşa dair söz hakkına sahip olabilmek müthiş birşey ...

http://www.youtube.com/watch?v=_DaQuqrDYM0

Ayrıca seni o kadar içten güldürebildiğim için mutluyum çünkü bende içimden yükselen gülüşlere engel olamıyorum ;D

Enerjilerimi bana zorla alan etkisi vuracak şekilde salmama neden oluyorsun ;D Ahahahah

Ohh çok şükür neşemiz yerimizde ikimizin de ;D

hatta dur 1 saniyede 10 yumruk + 10 kahkaha atayım ;D

Sosyal ağlarda paylaş

O verdiğim adam adnan oktar değil, hasan mezarcı.

Ayrıca 1000 kişi adnan oktar yerinde olmayı isteyebilir ama o alanda adam aldı yürüdü, saçma da olsa bir kitlesi var. Oldum demekle olmuyor kısacası.

Ha diyorsun ya, business angel'ler kapımda yatıyor, richard dawkins ağlıyor eller ağlıyor. Zaten geri dönüş mesajında da yazmışsın maddi durumum mükemmel diye, lütfen buralarda 3-5 ne koparırım tarzı mesajlar atma, başlıklar açma. Açıyorsan da kişilik bozukluğu sergiler şekilde ASLINDA BEN ÇOK ZENGİNİM HERKES BENİM PEŞİMDE TAAM MI?!!11 çekme insanlara zira kendini küçültüyorsun. Misal ben patiye geri dönmendeki tek sebebin ne kıparırsam kardır kafası olduğunu düşünüyorum. Belki sequo döner, 3-5 bişey atar falan..

Aoe enerji demıç vericem falan demiş gibisin bir noktada, lütfen tutma o enerjini de yollayabildiğin tüm kötü enerjiyi yolla, aoe mi single target mi nasıl istersen artık da görek neymiş şu enerjin. Ciddi söylüyorum, bütün ailemi mi katledecek, lost'un kara dumanı mı neyse lütfen yolla. Dare, challenge ne diyorsan artık buna..

Dipnot: adam 1 saniyede 10 yumruk atıyorum diye depdep gifi koydu, asdhfkaafa
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç birşey anlamaksızın olayları kendi kafanın en içine sinen biçimi ile yorumlayıp kendince benim hakkımda bir hikaye yazıp inanıyorsun sana diyecek birşey kalmadı bu yüzden böyle durumlarda gülmek en iyisi ;D umarım hayatın boyunca böyle davranıp gerçeklikten uzak kalıp kendi kendini kandırmazsın ;D challange mallange yok sana ben senin iyiliğin için konuşuyorum sen haddini aşarak güç savaşına girmeye çalışıyorsun ;D

Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Hiç birşey anlamaksızın olayları kendi kafanın en içine sinen biçimi ile yorumlayıp kendince benim hakkımda bir hikaye yazıp inanıyorsun sana diyecek birşey kalmadı bu yüzden böyle durumlarda gülmek en iyisi ;D umarım hayatın boyunca böyle davranıp gerçeklikten uzak kalıp kendi kendini kandırmazsın ;D challange mallange yok sana ben senin iyiliğin için konuşuyorum sen haddini aşarak güç savaşına girmeye çalışıyorsun ;D

Şu başlığı açış şeklin bile sen bana ne verin şeklinde olduğu için, Sequo'ya sürekli aga gold pls çektiğin için, gezi sürecindeki abartı nakit taleplerin için bu söylediklerim gayet geçerli. O pıçak kınından çıktı mı saplanacak, kötü enerji gönderirim diye tehdit ediyorsan göndereceksin. Hodri meydan diyorum sana sadece.

Ha bu arada, sen bir king of fighters karakteri değilsin. Öyle sanıyorsan falan en azından ruh ve sinir sağlığına yardımcı olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Farkındayım enerjime çekilip bu yaşadığın kuvvetli dışa vurumlardan zevk alıyorsun. Hayatta bu kadar altını çizere konuşabilecek şeylerden yoksun olup insanları eleştirirken kendini daha güçlü hissediyorsun. Ama şu an sözlerinle asla etkileyemiyeceğin birine saygısızlık ediliyorsun. Alınmıyorum ama rahatlamak istiyorsan beni feedlemek yerine 2 dakika sessizliğe çekilip fapfaplarsan sonrasında pamuk gibi olucaksın. Bu esnada lütfen beni düşünme.. Beni boşver sen keyfine bak tatlım hadi fapfap ;D

Ama dikkat et :

Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

Noyzura bu sefer acayip rp yapiyor beyler söyleyim iyi hazırlamış kendisini.

Hafif ninja, ağır noyzura reslenmiş durumda. Sha olmuş :)

Ama fakirlik konusunu geliştirememiş sadece et yiyemiyor diye osuruğu kokmuyor o kadar.

Farkındalık dolu eleştirilerin için teşekkür ederim. Rp değil yeni level'ımda serbest çağrışım tadında gelişine vuruşlar çok güzel çalışıyor yani herhangi bir hazırlığım yok zihnimde grafikleri hayal ediyorum sadece ;D

Osuruk konusunda ise gerçekten sessiz sessiz heryerde osurabilmenin rahatlığı harika birşey. Sınırsız osurma kredisi bence herkezin hakkı ;D
Sosyal ağlarda paylaş

neden para ödüyorsunuz ki ? alt tarafı açtığım konuya bakmayıp kayıtsız kalırsanız rahatsız olacak birşey de görüp okumamış olursunuz ;D bunu yapmak bu kadar zor mu yoksa bana zevkine para ödemek istiyorsanız uygun bir fiyatta anlaşabiliriz. Ama bir aylık paticik zevkim düşündüğünüz kadar ucuz değil güzel tekliflerle gelin ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

10mb reaction klasöre var işte
kalanı google search ya
bulduğu straight resmi bile poker straighti ordan faggoterye giydirmiş güya.

hiç bir zaman reaction klasörüm olmadı ya ama ne bilenmişin bana bunca zaman hayırdır derdin mi yok yoksa çıkış noktası mı buldun kendine =) ? ben seni arkadaşım olarak görüyorum ve sorunum yok bilesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Fin said:

10mb reaction klasöre var işte
kalanı google search ya
bulduğu straight resmi bile poker straighti ordan faggoterye giydirmiş güya.

hiç bir zaman reaction klasörüm olmadı ya ama ne bilenmişin bana bunca zaman hayırdır derdin mi yok yoksa çıkış noktası mı buldun kendine =) ? ben seni arkadaşım olarak görüyorum ve sorunum yok bilesin.

güncel tutuyorum threadi işte asıl target seque ama çok yazmıyor tombik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...