Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyü

MeSh

Öne çıkan mesajlar

Türk yapımı korku filmi. Yakinda vizyona girecekmis. Aklıma direk "okul" filmi geldi ama bunun butcesi yine nispeten iyiymis.. (2 milyon $) Bakalim nasi bir fiyasko diyecem, on yargili diyeceksiniz.. Ama on yargili olmamak ne mumkun?[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

o değide abi gecenlerde cnn turk te bi haber vardı Türk bi yönetmen bir korku filmi çekicekmiş.Türkiye belki de dünya da ki en korkunç film olcakmış öyle iddaa ediyolar.Neden mi ? :
Film de kullanılan korku öğeleri tamamıyle gerçek olucak peki bu korkunç olan öğeler neler ? :
Filmin ismi ''Cinler '' olacak ve adından da anlasılacağı gibi filmdeki görüntüler gerçek Cin görüntüleri olcakmış adam bunun için film de medyumlardan ve hocalarda kurulu bir kadro varmış.
-
*
Anlatması bile korkunç okuması bir o kadar öyle
Bir de filmi izledik mi Ne Olcak ?????[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Uff tam da sırası. Zaten ramazanda milletin kafalarını ütülediler gizem evliya yatır bilmemneleri ile, şimdi rant kokusuna üşüşen sinekler bunu çıkarıyor.

Sonra kızıyoruz bu toplum neden hacıya hocaya üfürükçüye para kaptırıyo türbelerden çıkmıyo diye.

AL! sözde sanatçı satacak bi bunu bulmuş.

Tööbe töbe..[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

bence de gitme ama adam harbi kararlı fena bi film yapıcak
izlerseniz 10 gün yataktan cıkamassınız artık
tabii bende :D[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yani bu kadar reklamın ardından,böle rezalet bi film tebrik ederim.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

sinemada izlemeyin gitcektim iyiki gitmemişim..Sinemaya para vermeye deymez alın dvd seyredin valla çok merak ediosanız...En beğendiğim sahne ise Cin Tecavüz sahnesiydi resmen yarıldım...[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 18 Aralık 2004 09:44 tarihinde demiş ki:
Bende hayatta gıtmem adamların basına gelmeyen kalmadı

vah canım daha anlıyamadın reklam olduğunu..Benim 10 yaşındaki kardeşim bile izledi çocukta tepki bile yok ne rezalet film dedi..[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

valla sınıftaki dinciye sordum buyu harbiden varmı dedım.var dedi en buyuk gunah dedi. cin zaten varolduunu soyluo erif. da anlatıyoda anlatıyo.tabi ne kadar inanırsınız bilemem.filmdeki bazı sahneler gerçekten olmuş hadı bunuda koyalım demişler.bence gidin gorun derim.neden?çunku turkler yapmış...ben dun gece gittim film bitiiinde başım aarıodu.kafama cinmi girdi acaba?[signature][hline]Come with me my friend, come and see the end..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...