Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no nerf no pain

Dunedain

Öne çıkan mesajlar

http://en.wow-europe.com/misc/fansitechat121304.shtml

Evet bakın burda ne denmiş :

What are your thoughts on PvP balance and how the classes should stack up versus each other?
DEV TEAM: Although we will be making balance improvements, in general we are pretty happy with our PvP class balance. However, we don't feel drastic changes are needed at this time.

Heheh Palalar olduğu gibi kalacak demek bu ki bu bana baya iyi geldi. Warriorlar içinde üzüldüm açıkcası böyle kalırlarsa yazık yani ....
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç nerf Shaman başlığı görmedim paladin tarafından açılan. Paladin forumlarına bakacak olursanız her 2 threadden biri nerf paladindir . Shamana nerf diyen class Druiddir iyi düşünün doğru yazın . Paladinin teki bir laf etmiş diye tüm palalara yıkmamak lazım sorumluluğu . Aksine paladinlerin çoğu Shamanlara dokunulmamasından yana çünkü dokunulursa kendilerine sıra gelceğinin farkındalar .

Paladine yorum yapmadan forumlarına bakın kaç tane nerf pala başlığı var , shamanda dahil nerdeyse her classdan çaylak tarafından açılan .

[Bu mesaj Dunedain tarafından 14 Aralık 2004 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bakiyorum da hala UO daki King Of The World ! havaniz hala gecmemis... Nasil bir kendini tatmin etmektir bu anlayabilmis degilim. Herkezin kendine gore bir dengesi var iste... Blizzard'in dengesi bu.[signature][hline]horacegoesskiing, 08 December 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
yemişim mantığı. aksiyon varsa ben de varım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dunedain, 14 Aralık 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
VAlla ben hiç nerf Shaman başlığı görmedim paladin tarafından bahsedilen ama paldin forumlarına bakacak olursanız her 2 threadden biri nerf paladindir . Shamana nerf diyen class Druiddir iyi düşünün doğru yazın . Paladinin teki bir laf etmiş diye tüm palalara yıkamazsın sorumluluğu . Aksine paladinlerin çoğu Shamanlara dokunulmamasından yana çünkü dokunulursa kendilerine sıra gelceğinin farkındalar .

Paladine yorum yapmadan gir b,ir bak forumlarına kaç tane nerf pala başlığı shamanda dahil nerdeyse her classdan çaylak paladinin nerfünü istiyor

Hem US-open beta zamanı hemde şimdi us wow forumlarında birçok shaman frost shock nerf! tarzı yazı mevcut. Birçok classtan allienceın ağladığını gördüm offical wow forumlarında ve istersen 231322 tane linkte koyarım.[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Tam okumamışsın ben Paladin tarafından açılan dedim . Arada bir iki çaylak paladininde bu yorumlara katılabileceğini belirttim . Ancak Paladinlerin çoğu olası bir nerf durumunda direk kendilerine de nerf geleceğinin bilincinde olduğundan genelde nerf lafını ağızlarına almazlar hatta warriorları bufflayın vs muhabbetleri vardır ...
Sosyal ağlarda paylaş

Dalamar sana samimi bisi soylemek istiyorum.Shaman için nerf nerf diye aglamayan classlarin basinda paladin yer alir.
Dunedain açiklamis zaten.Warriorlar için üzüldüm yani böyle kalıcaksa.Ama yakında görüceksiniz shaman a kesin nerf gelicek
Betada paladini baya bi ezmişlerdi sira shaman a gelicek...
Baya da bi aciticak :) millet yeni karakter açmaya kalkarken çok gülücem.[signature][hline]At Last We Shall Have Revenge...
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğimi anlamadınız sanırım. Bütün allience shamanın nerflenmesini istiyor ama paladinler az ama var. Benim kızdığım konu bazı paladinlerin shaman karşısında acizmiş gibi bir tavır sergilemeleri ki onların oyundan bişey anlamadığını belli ediyor. Shamana nerf gelecekse zaman paladin mage ve rogue ada gelmeliki balans olsun[signature][hline]Bana yağmuru anlatma, yağdır.
[/b]

Wow:Hordish Manner

For The Horde!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 14 Aralık 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
said:
Dunedain, 14 Aralık 2004 22:34 tarihinde demiş ki:
VAlla ben hiç nerf Shaman başlığı görmedim paladin tarafından bahsedilen ama paldin forumlarına bakacak olursanız her 2 threadden biri nerf paladindir . Shamana nerf diyen class Druiddir iyi düşünün doğru yazın . Paladinin teki bir laf etmiş diye tüm palalara yıkamazsın sorumluluğu . Aksine paladinlerin çoğu Shamanlara dokunulmamasından yana çünkü dokunulursa kendilerine sıra gelceğinin farkındalar .

Paladine yorum yapmadan gir b,ir bak forumlarına kaç tane nerf pala başlığı shamanda dahil nerdeyse her classdan çaylak paladinin nerfünü istiyor

Hem US-open beta zamanı hemde şimdi us wow forumlarında birçok shaman frost shock nerf! tarzı yazı mevcut. Birçok classtan allienceın ağladığını gördüm offical wow forumlarında ve istersen 231322 tane linkte koyarım.

Bu söylediklerinde yanlış anlaşılan birşey yok ne yazmışsan o anlaşılıyor yani , ona görede cevabı verilmiş . Artı tabiki her taraf kendisinin üstünlüğe sahip olmasını ister , ama bunu yapmanın yolları vardır .
1- Forumlara nerf XXXXX tarzı mesajlar yazarsınız bu sizin vasat bir oyuncu olduğunuzu gösterir ve herhangi bir sınıftan herhangi bir kişi bunu önerebilir yani aliance veya hordea özgü birşey değil bu her tarafta çaylaklar vardır . Bunun örneğine paladin forumlarında sıklıkla ratlayabilrisiniz hatta öyleki artık kafa bulmaya başlıyor insanlar .
2- Oyunu analiz edersiniz rakibinizin zayıf tarafını bulursunuz . (örn: Shamanın manası , palanın healden önceki anında stun edilmesi , rougeun kaçırılmaması için en uygun anda stun edilmesi) Bu zayıflıkları kullanarak rakinizi yenmeye çalışırsınız . Her zaman başarılı olmayabilrisiniz ama oyunda eğlenceğiniz kesindir ve zamanla deneyim kazandıkça kazanma oranınız gitgide artar .

Bliz forumlarında dendiği gibi bu da benim 2 sentim ... ( 0.02 $ )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Dalamar_, 14 Aralık 2004 23:18 tarihinde demiş ki:
Demek istediğimi anlamadınız sanırım. Bütün allience shamanın nerflenmesini istiyor ama paladinler az ama var. Benim kızdığım konu bazı paladinlerin shaman karşısında acizmiş gibi bir tavır sergilemeleri ki onların oyundan bişey anlamadığını belli ediyor. Shamana nerf gelecekse zaman paladin mage ve rogue ada gelmeliki balans olsun

heh mage'e nerf dedi adam ya..[signature][hline]Seek & Destroy
Sosyal ağlarda paylaş

UO dan gelen genetik miras olan en iyi class, en iyi ırk, en iyi şu bu özelliklerini bırakmak, nerf nerf diye ağlamamak lazım bence de...Yanılıyor olabilirim belki ama en azından kendi açımdan gördüğüm WOW'da en iyi diye birşey yok. Her ırkın, her classın +'ları ve -'leri var. Önemli olan bunlara göre PVP yapabilmek. Blizzard kesinlikle çok güzel bir sistem oluşturmuş. Belki basit bir örnek olacak ama oyun tamamen taş, kağıt, makas mantığına dayalı. Bu kadar basit :)[signature][hline]WoW Guild HALL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...