Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en gaz heavy metal şarkınız

ucanadam

Öne çıkan mesajlar

Vala heavy metal olsun olmasın , rhapsody , nightwish , ironmaiden böle gider gaz gaz ama bi tanesini tek gecerim tabiki.. Blind Guardian , her sarkısı ayrı bi eser ama suan valhalla çalıyo diye yazıyımk dedim süfer gaz bi sarkı :D[signature][hline]Kalhiae 25 Ekim 2004 23:41 de demişki:
kız evi ; naz evi..
forum yeri ; gaz yeri. :D

------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 16 Aralık 2004 10:32 tarihinde demiş ki:
ohaaa slipknot, korn heavy metal yani cidden ayıp etmişsiniz
adamlar nu metali yaratan insanlar zaten linkin park diyenlere hiç bişi diyemem onları Allaha havale ediyorum
dinime küfür eden müslüman olsa.. verdiğin ilk örneğe bak.
ayrıca forumun gidişatına ve yazılmış olan öbür şarkılara da bakabilirsin söz açılmışken..[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

megadeth-holy wars hiçte fena diildir
:)[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

en guzel hangisi ayırt edemem ama immigrant song bayagı guzel:)

said:
Quivalen-soth, 15 Aralık 2004 12:12 tarihinde demiş ki:
bi arkadaşım
Led Zeppelin-immigrant song
dedi
bi arkadaşım
Van Halen-Unchained
dedi
bence

iron maiden-fear of the dark
[signature][hline]www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
Saygılarımla
--- --- --- --- --- ---
$imdi Oyun SunucuLarına WebHosting Sponsorlugu...
--- --- --- --- --- ---

KJ.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiim Led Zeppelin Hard Rock yap1yor. Ilk heavy metal grup ise Black Sabbath. ama basl1k yanl1s olmus, heavy metal demese daha iyiydi.

Iron Maiden - The Trooper, Run To The Hills, Can I Play With Madness, Fear Of The Dark

Metallica - Kill'em All albümü, Creeping Death, Master Of Puppets

Blind Guarian - akustik olmayan bütün sark1lar1 gaz ve güzeldir[signature][hline]We are following
The will of the one
Through the dark age
And into the storm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bengii, 16 Aralık 2004 17:00 tarihinde demiş ki:
led zeppelin heavy metal yapmiyo gibi gelir ama yeryüzündeki ilk heavy metal grubudur led zeppelin.
heavy metal terimini yaratan adamlar
nasil venom black metal yapmamasina ragmen black metalin ilk grubu kabul ediliyorsa buda oyle biseydir
said:
Deli_Haci, 18 Aralık 2004 00:03 tarihinde bakınız ne kadar doğru demiş ki:
Ayrıca Led Zeppeline Soft Rock diyen arkadaşı kınıyoruz, Led Zeppelin, Cream(Clapton amcanın ilk grubu), Mountain falan gibi gruplar Blues Rock diye geçer, Soft Rock değil.
Adnan Şenses de aslında 300 500 cü.[signature][hline]Revenge of the plastical brain. Coming soon. However, we don't recommend you to wait this foolish movie. Because the hedehödödazzt...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 18 Aralık 2004 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...