Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nouyo banaaa?

duende

Öne çıkan mesajlar

lord_eveyn
metal için linkinparktan bahsetmek saçma olur ztn...Linkinparkın metal olmadığını bende biliorum...Yazıyı tam okumamışsın galiba linkinparktan basladım dedim rock türünde dinlediğim ilk müzik parçalarındandı ama şimdi değişti tabiki ztn git gide sertleşio yani ne biliim başladın mı yeni gruplar fln öğrenmeye başlıosun öle gidio tabiiki metal olarak linkin parkı kastetmiorum...[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Actually I'm not horrible...I'm only little drop and one day I'm going to pass away...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında wtf yazıcaktım "Ama metal hep ardarda olunca beyni yoruo sürekli dinleyince sıkıo çünkü hep aynı tür" lafına ama canım sıkılmıştı biraz dalga geçeyim dedim hehe alınmadın değil mi.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 17 Aralık 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
aslında wtf yazıcaktım "Ama metal hep ardarda olunca beyni yoruo sürekli dinleyince sıkıo çünkü hep aynı tür" lafına ama canım sıkılmıştı biraz dalga geçeyim dedim hehe alınmadın değil mi.

yok ya ne alınacam :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Actually I'm not horrible...I'm only little drop and one day I'm going to pass away...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trgdy, 06 Aralık 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
ben hiç tadmadımda guns n rosesı cok dinlemeye basladım ozellikle booyle sweet child o mine yada paradise city gibi en tatlı sarkılarını butun gun dinlemeye basladım zaten artık sweet child o mineın bnm için ozel yeride var iyice basladım guns n roses dinlemeye

Guns n Roses aferin aferin sevdim seni =) Metal donemlerinden de gectik biz zamanında simdi alternative/hard rock artı bicok turden karısık bi suru grup dinliyorum bayagı zamandır gayet de mutluyum yumusamadım hic walla. Sen deli hacıyı da dinleme playlistimde 100+ led zeppelin sarkısı var ama hic de led zeppelin hastası degilim olmayacam da olamıyorum iste kisiyle alakalı bisi bu.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana bak Şendul efendi,
Ben Deli Haci, gazla Borbaga yazdırıyorum, kendi accountumu bile açamadım. Geçen gün bana "Abi ben Led Zeppelin hayranıyım, nolur cdlerini ver, yoksa kendimi Semra hanıma atacağım"falan diyordun ne iş? Ha ne iş? Sen de kaptırdın kaçarı yok.

Ayrıca Led Zeppeline Soft Rock diyen arkadaşı kınıyoruz, Led Zeppelin, Cream(Clapton amcanın ilk grubu), Mountain falan gibi gruplar Blues Rock diye geçer, Soft Rock değil.[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bi aile arkadaşının 4 yaşındaki ana okuluna giden oğlu slipknot ın en büyük hayranlarından biri ve onu ben alıştırdım... Yaa çocuk daha sadece 4 yaşında ben o zamanlar müzik bile dinlemiyodum. Bi de çocuğa özel, içinde slipknot ın canlı videolarının ve resim slaytlarının olduğu bi belgesel vcd bile yaptım.[signature][hline]trgdy, 04 Kasım 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
cartmanı ne kadar seviyosunuz:hrr:

Estel_Anorien, 04 Kasım 2004 23:58 tarihinde demiş ki:
3 kilo seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...