Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektirik Sayacım Bozuk

Editor

Öne çıkan mesajlar

Maslaktaki evimde Birkaç aydır böyle, diğer evde kalıyorum zaten leventte bu eve gittiğim uğradığım yok serverlar duruyor sadece... baya 5 ay geçti kaldı öyle.

halen gelen giden yok bende dilekçe filan uğraşamam 4 ay sonra çıkacam zaten evden :D napsam ? direkt kapatayim aboneliği başkasının üstüne geçiriyim ? oda aa bozulmuş desin olurmu böyle ?

-Normalde 210 geliyordu karttan otomatik çekilirdi... artik çekilmio baktim az kullanım faturalandırılmamıştır diyor faturada. wtf ?-
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

bildirmezsen ve kendileri tespit ederlerse daha fazla ödüyorsun. bildirirsen ortalama fatura çıkarıp ekliyorlar gelecek faturalara

Bu elektrik dağıtım şirketinin insafında.

Kendimize ait dükkanın yanındaki dükkanı kiraladık. Elektrik saati bozuktu. Uzun süre kendi dükkanımızdan uzatma çekerek kullandık aletleri. Sonra sıkıldık uzatma çekmekten fatura okumaya gelene söyledik saat bozuk diye. Saat de yumrukluyosun dönüyo 3 dk sonra duruyo. Biz gidip başvuru yapıcaz işte evrak mevrak diye düşündüğümüzden üşeniyoduk meğerse fatura okumaya gelen bildiriyomuş onu. Hiç evrak, borç, fatura fln ödemedik geldiler saati taktılar, akıllı sayaç hatta. Sayaç parası da almadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

OK... hmm "Tatildeydim" ? "6 ay boyunca" ? "Hiç evde kalmadım birtek buzdolabı çalışıyordu" filan... başka ne olabilir? Böyle dilekçede yazılmazki...

şunlar işlemez. geçmiş dönem faturana bakıp (1 yıllık) ortalama aylık çıkartıp kaç aysa çarpıp ekleştiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Aluriel said:

bildirmezsen ve kendileri tespit ederlerse daha fazla ödüyorsun. bildirirsen ortalama fatura çıkarıp ekliyorlar gelecek faturalara

Bu elektrik dağıtım şirketinin insafında.

Kendimize ait dükkanın yanındaki dükkanı kiraladık. Elektrik saati bozuktu. Uzun süre kendi dükkanımızdan uzatma çekerek kullandık aletleri. Sonra sıkıldık uzatma çekmekten fatura okumaya gelene söyledik saat bozuk diye. Saat de yumrukluyosun dönüyo 3 dk sonra duruyo. Biz gidip başvuru yapıcaz işte evrak mevrak diye düşündüğümüzden üşeniyoduk meğerse fatura okumaya gelen bildiriyomuş onu. Hiç evrak, borç, fatura fln ödemedik geldiler saati taktılar, akıllı sayaç hatta. Sayaç parası da almadılar.

hangi şirket o ? boğaziçimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...