Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vice City Guide !!!

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Herkes ipuçları tipuçları ne biliyorsa yazsın ben etraftan topladım vede birkaç şey buldum.
Merlininkazani.com vc yorumlarda çok şeyler var okuyun.

Hidden Package
İşte her 10 pakette çıkan hediyeler.
10 pakette hotel de bosy armor çıkar.
20 pakette hotel de .357 çıkar.(yani tekli ateş eden tabanca)
30 pakette hotel de elektrikli testere çıkar.
40 pakette hotel de lazerli seri ateş edebilen sniper çıkar.
50 pakette hotel de flametrower çıkar.
60 pakette hotel de minigun çıkar.
70 pakette hotel de rocketlauncher çıkar.
80 pakette starfish island'daki vercetti estate'in arka bahçesinde ateş edebilen ve yüzebilen bir helikopter çıkar.
90 pakette askeri üste tank çıkar.
100 pakette 1. adada hotelinizin bulunduğu caddenin güneyinde ulunan helikopter sahasında hunter yani herkesin aradığı o apachi çıkar.(Hem roket olarak hemde taramalı olarak ateş edebiliyor.)

Yan görevler
Bu arada eğer itfayecilikte 12. level'ı bitirirseniz fireproof olursunuz. Yani alevden etkilenmezsiniz.
Eğer polisçiliği bitirirseniz bosy armor unuz maksimum 150 kadar çıkar.
Eğer pizzacılık ta 9. level'ı bitirirseniz yani mission passed derse ki 5000$ ödül ve sağlığınızı 150 ye çıkartır.
Eğer ambulans te 12.level'a son koyarsanız, istediğiniz gibi depar atabilirsiniz.
Eğer taksicilikte 100 müşteri yaparsanız taksiler zıplamaya başlar.
Eğer ramage ve unıque jump ların hepsini bitirirseniz sadece sizin oyunsaki yüzdenizi artırrır.

İpuçları
- polisler peşinizdeyken kıyafet değiştirdiğinizde peşinizi bırakırlar.
- oyunda depar attıkça hemen farkedemezsiniz ama sonraları anlarsınız ki Tommy bey daha geç yorulur. çünkü bacaklar gelişiyor oyunda. (sınırsız depar olayını demiyorum)
- motor yada arabadayken frene ve gaza aynı anda basarsanız, araç pati çeker ve lastiklerinizden dumanlar çıkar.
- motor kullanırken sağ taraftaki 9 ve 6 tuşlarıyla ayağa kalkabilir yada motorun önünü kaldırabilirsiniz. uzun süre tek tekerlek üstünde giderseniz bonus alırsınız.
- motorla ayakta giderken frene abanırsanız motorun arkasını kaldırarak frenliyor.
- sokakta polisten kaçan birini görürseniz gidip dövmeye başladığınızda "örnek vatandaş bonusu" alıyorsunuz. yalnız silahla vurarak değil, yumruk tekme ile...

Harita Resimler
Tüm harita : www.tfobros.com/vicecityharita.jpg

Hidden Package Sol taraf Haritası : www.tfobros.com/hidden_left.png

Hidden Package Sağ taraf Haritası : www.tfobros.com/hidden_Right.png

Atlama Stantları Haritası Sol Taraf : www.tfobros.com/jump_Left.png

Atlama Stantları Haritası Sol Taraf : www.tfobros.com/jump_Right.png

Rampage Görevleri(kurukafalar varya hani) Sol Taraf Haritası: www.tfobros.com/rampage_Left.png

Rampage Görevleri Sağ Taraf Haritası : www.tfobros.com/rampage_Right.png

Polis Rüşvetleri(polis yıldızı varya hani) Haritası Sol Taraf: www.tfobros.com/police_Left.png

Polis Rüşvetleri Haritası Sağ Taraf: www.tfobros.com/police_Right.png

Giysi Haritası Sol Taraf: www.tfobros.com/giysi_Left.png

Giysi Haritası Sağ Taraf: www.tfobros.com/giysi_Right.png

Silah Haritası Sol Taraf: www.tfobros.com/silah_Left.png

Silah Haritası Sağ Taraf: www.tfobros.com/silah_Right.png

Soygun Yapılabilecek yerlerin haritası Sol Taraf : www.tfobros.com/soygun_Left.png

Soygun Yapılabilecek yerlerin haritası Sağ Taraf : www.tfobros.com/soygun_Right.png

Merlininkazanindan topladim :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...