Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple Event 22 Ekim

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

çift hoparlörü sonunda akıl etmişler sdfsdf. o çok gerekli bir özellikti. tablette en çok yaptığım şey vidyo izlemek. neden tek hoparlör needennnnnn :(

ee ne şimdi daha hafif başka işe yarar nesi var? şimdi aceleyle baktım o yüzden birşeyler kaçırmış olabilirim ama "bir de air diyip satalım nasıl olsa alır bunlar" gibi duruyor.

ben brightnessı köklüyorum bu arada onu itiraf edeyim. gözüm öyle rahat ediyor. 255 beyazımı mat sevmem.

hiç fotoğraf çekmiyorum oradan kredi verin eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Eşşek kadar aletle foto çeken var, bir sür hem de. Gidin bi konsere, allahın malları ipad çıkarıyor çantasından fotoğraf çekmek için. Biz de konseri oradan izliyoruz, o derece. En nefret ettiğim insan tipi, alıp kırasım geliyor.

yoo gayette çekiliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ipad air'im geldi :)

Su ana kadarki en iyi tabletim..

Simdiye kadar ipad , ipad 2, ipad4, nexus 7 2013, sony tablet z, samsung 8-10.1, note 1-2 yide katarsak kullandigim ya da incigini cikartarak inceledigim aletler icinde acik ara bu..

Mini retinada muthistir diye tahmin ediyorum.

Tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Ipad air'im geldi :)

Su ana kadarki en iyi tabletim..

Simdiye kadar ipad , ipad 2, ipad4, nexus 7 2013, sony tablet z, samsung 8-10.1, note 1-2 yide katarsak kullandigim ya da incigini cikartarak inceledigim aletler icinde acik ara bu..

Mini retinada muthistir diye tahmin ediyorum.

Tavsiye edilir.

kanuni nasil ne kadara nereden getirttin az bilgi versene...
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Bu arada appleda nasil bir uretim ve dagitim agi varsa artik 10 gun once cikan 7.03 updateli geldi alet.. Cilginca birsey..

bu air icin cok enteresan degil aslinda, 7.03 public release den 1 hafta kadar once GM oldu.
Tabi bu lojistiklerini daha az muazzam yapmiyor o ayri.

Gule gule kullan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...