Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dariven - Uluslar arasi grubun ilk sarkisi

Draven

Öne çıkan mesajlar

Dariel ve benim ustunde nerdeyse iki ay calismalarin sonunda yaptigimiz sarkiyi gururla sunuyoruz.

Oyle birseyki, sarkinin apayri bir sihiri var. Her ses dalgasininin her biti Istanbul ve Londra arasinda kilometrelerce gezide bulundu, o yuzden bizim icinde ayri bir degeri var. Ilk olmasada nadir uluslar arasi gruplardan biriyiz :)

Ister burda (sag click, save)

Her Dream

Sosyal ağlarda paylaş

2 ay boyunca yapımını aşama aşama Dariel sayesinde takip ettim. ilk introsu durur ben de bu şarkının. :) Dariel ve Draven ikisi de çok yetenekli müzisyenler, e tabi ikisinin zekası birleşince böle güzel bir parça ortaya çıkıyor.

Tebrikler beyler..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim save olayi angelfire'in direct linking'e nanik cekmesi yuzunden calismiyor (yani 10.2 kb lik ise aramayan bi dosyayi sarki diye bize yutturmaya calismiosaniz :P)

ama bilgisayar yukleyemesem de browser uzerinden dinledim hos bir calisma olmus[signature][hline]BI' TEPKI VERIN ULEAAAN!

[Bu mesaj HellHound tarafından 13 Aralık 2004 05:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nalçak draven, hani sarki biter bitmez bana yolliycaktin?
Neyyyse, bi ara msn den kulaklarini cekerim artik... heheheh

Saka bi yana, uzerindeki o kadar emek hic bosa gitmemis. Oldukca cici bi calisma. Tebrikler gercekten.
Yani uzun lafin kisasi;
*! Tempo tutar*
daha, daha, daha, daha, daha![signature][hline]The Clash Of Honor Calls To Stand When Others fall
Sosyal ağlarda paylaş

vay, süper :)

ilk 30 saniye olmamış onun dışında süper
böle tam bi ambience olmuş

baya iyi oyun müziği olur bundan eheh :D[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gezide bulundu falan demişin hikayesi nedir şarkının nasıl bulundu nedir ne değildir?

Şimdi şarkı yüklendi çok güzel bi yapım olmuş.tebrik ederim[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

hmm, metal bişiler yapsanız böle beyin patlatan, gecenin bi yarısında çalınırsa komşulara küfür ettirten bişiy :P
:rock:

*!ouch tamam vurma*
tmm atmosfer müziği de olur eheh[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

Parçanın gezip durması şöyle, ben istanbul da oturuyorum draven londra da, o bir kısım kaydedip bana yolladı ben bi kısım kaydedip ona yolladım. Geceleri birkaç saatlik kafa yormalar sonucunda çıkanları birbirimize msn den atıp durduk. Aradan eledik ettik ortaya bu çıktı.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş hele ki tam olarak biraraya gelmediğinizi sayarsak baya iyi olmuş. tam adventure oyunlarına müzik olacak cinsten..filmlerde de olabilir.. tebrikler yendien[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane'in dediği gibi güzel bi metal de olabilirdi tabi :)
yeniden çok güzel olmuş. inşallah örnek olur ve paticikte müzisyenler kendi yapımlarını koymaya başlarlar[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Sosyal ağlarda paylaş

arcane öl bir zahmet ya.. dangıdı dangıdı müziğine koş sen hey yarabbi..

Dariven'e başarılar diliyorum, gayet güzel olmuş.. :) bazı yerlerde atmosfer hafif dağılır gibi oluyor gerçi, üstüste yankılansa oralarda daha hoş bir ambiyans olabilirmiş sanki.. (öeh ne de çok anlarmışım ben, neyse yani)

obsidian'da çalışın belki daha dişe dokunur birilerini tutmamışlardır.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel olmuşta bazı yerlerde tuhaflıklar var

Bişey sorucam şu keman yada viyola herneyse arkada bi ses varya,onu nasıl yapıyorsunuz? Bunu yapan bi program aradım da düzgün bişey bulamadım :([signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 13 Aralık 2004 19:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bug gibi adamsın burada bile obsidian a laf atmışsın ehe, tanrı sana rpg anlayışı versin, amin.

Draven abi şu S.A.M. e bi radyo cingılı yapın valla sefil takılmasın heheh.[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız olduğumu birkez daha hatırlattı bana. Bir de sert ve slow bir vokal ayarlasanız kalın sesli arada girse mükemmel olacak. Böyle de süper.[signature][hline]İnternet Üzerinde Yapılan Anketlere Göre Legolas ve Aragorn en Karizmatik Gimli en iyi Performans Sağlayan Frodo ise en Beğenilen Karekter olarak kayıtlara Geçti..!
[the strange one..]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...