Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

17 Ağustos

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

yok oynamadım doğrusu..

volfi'cim sen de benim yazımdaki sözleri en uç fikir olacak haliyle ele almışsın, ne diyeyim.. :) basit oyunları hakir görmemle alakası yok yukarıda dediklerimin, programcıların kendilerini geliştirmeleri için önce basit oyunlar yapmaları gerektiği de biliyorum ama zaten bu projelere kalkışan insanlar bunları yapmış olmalı ki böyle bir iddiayla ve hedefle yola çıksın. hal böyle olunca bu insanlar da para kazanmayı hedefleyerek bir oyun hazırlayacaklardır, ben de diyorum ki bu şekilde kazanılmaz, batılır. pong yapıp satma konusunu söylememin nedeni bu insanların para kazanmayı hedeflediklerini sizin de varsaydığınızı düşünmemdi..

ha ayrıca pong'u kesinlikle küçük göstermek değildi niyetim, "hobbit neden ghost in the shell: stand alone complex kadar iyi değil?" demek gibi birşey olurdu.. :-) (ikisinin de kurgu türüne ait olduklarını varsayarsak, bunu da "vay hobbit'e burun kıvırıyor" diye alırsanız ehe ne diyim ki)

ekleme: petrucci ben de biliyorum onu ve bu projelere kalkışanların da bildiğini ve yerine getirdiğini varsayıyorum. kendi imkanlarıyla net'ten araştırma yapabilen insanlar dahi öğrenebilir bu şekilde başlandığını, yok bu insanlar öyle değilse de kendilerini düşünsün artık.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 14 Aralık 2004 12:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

türk oyunu yeniyiz diye bu kadar dandik yapılmamalı.
küçük ama güzel şeylerden başlanmalı,büyük ama kötü şeylerle değil[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun 17 ağustosla tek alakası ilerleyen yıllarda çıkan seri katilin adamları öldürüp gömmesiymiş anamadım ama.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayalım ya! tamam grafikler kötü olabilir. ama bir türk oyunu sonuçta. ne olursa olsun bu oyunu almamız gerekir (oynamasak bile) konuyu oturttururlarsa ne güzel olur. eskiden grafik mi vardı? (çüş :))[signature][hline]
Sevmek bize haram! Eğlenin bırakın...
--------------------------------------
Bir gün herkes fenerli olcak. İşte o gün
dünyaya yazık olacak
Hepimize lazım olan şey egzotik jojoba çiçekleri değil mi :lol:
Msn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...