Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kondom hazneli ic camasir projesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

diyelim ki seksli bir durum var ama spontane gelisti en yakin kondom arabada. Gitti geldi hatun soguyor. Randimani dusuyor buyusu kaciyor herseyin ya. Tek kondom alacak ebatlarda bir cep yapilsa boxera orada her daim kondom hazir olsa her daim ready to roll now olsak. Biriniz yapsin bunu

Donu yıkarken nolucak? Çıkartıp komodine koyucaz, kuruyan donu alıp cebine kondomu koyucaz, kıçımıza her giyişimizde ha nasip ya kısmet deyip dışarı mı çıkıcaz?

Bende yarattığı duyguyu hiç sevmedim, sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

chrome said:

diyelim ki seksli bir durum var ama spontane gelisti en yakin kondom arabada. Gitti geldi hatun soguyor. Randimani dusuyor buyusu kaciyor herseyin ya. Tek kondom alacak ebatlarda bir cep yapilsa boxera orada her daim kondom hazir olsa her daim ready to roll now olsak. Biriniz yapsin bunu

Donu yıkarken nolucak? Çıkartıp komodine koyucaz, kuruyan donu alıp cebine kondomu koyucaz, kıçımıza her giyişimizde ha nasip ya kısmet deyip dışarı mı çıkıcaz?

Haftada 2 3 boyle bir event ile karsilasmayan adamsan zaten normal boxer kullanirsin sen quarrshm
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

chrome said:

Donu yıkarken nolucak? Çıkartıp komodine koyucaz, kuruyan donu alıp cebine kondomu koyucaz, kıçımıza her giyişimizde ha nasip ya kısmet deyip dışarı mı çıkıcaz

abicim sen zaten evli değilmisin, ne işin var kaçak etlen senin, otur dizini izle güsel güsel sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...