Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bileşik faiz noob sorusu

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

fede said:

piyasalar rahat, faiz artışı beklentisi yok. senin gibi düşünen yatırımcılar yüzünden balon faiz var şuanda. o yüzden yıllık iyi faiz oranı yakalarsanız abanın. yükselmez faizler artık

Piyasa rahat diosun da, basci denyosu yeniledikce 1.80 hayalini daha da artacak dolar.

Halen dolarda pozisyon alinabilir deniyo gayet.

kim diyo ya. dolar geri geliyo abi. şuanda keriz silkeliyolar piyasada.
Sosyal ağlarda paylaş

9.50 ye 500TL yatırsan bile veriyor şuan e-vade ile :D haaha

parası olmayanlar konuşmasın öyle biyerde yazmaz o faizler gidip görüşülüyor böle böle paramı yatırmak istiyorum onlarda sana özel faiz veriyorlar. Hatta şu bankadan şukadar verdiler gibi pazarlıkta yapabiliosun.

edit: HAH 9.5K TL Dediysen pardon faiz oranı olarak düşünerek yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

9.50 ye 500TL yatırsan bile veriyor şuan e-vade ile :D haaha

parası olmayanlar konuşmasın öyle biyerde yazmaz o faizler gidip görüşülüyor böle böle paramı yatırmak istiyorum onlarda sana özel faiz veriyorlar. Hatta şu bankadan şukadar verdiler gibi pazarlıkta yapabiliosun.

ben senin o özel görüşülüyor dediğin kişilerin görüştüğü ve oran sorduğu kişiydim 2 sene öncesine kadar. açıklanandan ne kadar yukarı çıkarlar biliyorum az çok
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

bana enpara.com u gösteriyorsunuz public faiz oranı 10.10 olan biyer Fiyata göre faiz oranı bile değişmio

Özel müşteri kavramı çok populer bankalarda.
Yani açıkçası zenginsen ilgi görüyorsun ve daha çok kazanıyorsun.

ben de sana şu an adamlar 9.50 ilani açıklıyorsa sana 1m için 11 vermez diyorum.

daha açık ifade edemem sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Max 25 puan daha cikiyo gorusunce ve emekli albay gibi her ay pazarlik yapacaksin.

3 banka bana 9.90 verdi daha dun 32 gunde.

Burgan bank her sene ziyarete geliyo ama guvenemiyorum.

Guveniyim mi bankacilar bi fikir verin.

.50 .75 de çıkabilir nakit kapısına götürünce. telefonla değil gidip yüzyüze görüşünce değişiyor. hatta paranı görünce geri döner ararlar da her paranı getirmediğin dönem.

ama 9.50 dan 11 e zor 1.50 puan. lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...