Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cendere Çalıntıymış!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

ya cendereyi çalmış olabilir çünkü cendere arkaplan müziği arasında feci kaynıyo...anlaşılması güç ama fark ettikten sonra paso cendere çalıomuş gibi geliyo insana...o bölümü kaydetcemde filmi açmaya tırsıyom :D bi arkadaşa ayarlatırım bi kaç güne kadar koyarım buraya...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

odchu daha önceki bi postumda da dediğim gibi dk sına bakmadım...ama sahneyi anlattım...kadın arabayla ormanlık bi yolda ilerliyor...sanırım kızın babasına gidiyordu...üstten çekim var işte o sahnede müzik giriyo o müziğin içinde cendere bariz çalıyo....[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupalıya bakın takıp takıştırıyor ee yakışanı gıyıyorlar bızde yapmalıyız..Ne mı? Yakışanı gıymeyı tabı :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi çok ciddi bişiy söylicem ama gülüceksiniz hehe ben de gülüorum valla ama cidden var böyle bişiy:
heroes 4 deki combat sırasında çalan müziklerden birinin melodisi mustafa sandal'ın "unuturum anla biraz" isimli şarkısından arak :lol:[signature][hline]I felt a great dısturbance...as ıf a hundred evıl bastards on an oıl derrıck suddenly crıed out ın terror and were suddenly sılenced.Strange.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GE-TA, 12 Aralık 2004 00:53 tarihinde demiş ki:
Ultima Online Age of Shadows kurulumunda music directory altındaki digital directory'si içinde gargoyles diye bir mp3 var. Tam emin değilim ama Kurtlar Vadisinin gerilim müziklerinden biri olarak kullanıldığını sanıyorum. Ya da şöyle söylemek daha doğru olur, gerilim müziklerinden birini ona çok benziyor.

e oha be abi =] kayitlari var kutlar vadisinin diliyorum alakalari yok ya o dedigin muzik ilk 3. sezonun basinda polat arabadan eldiven falan alirken calmisti oha kurtlar vadisiyle alakasiz bi muzik demistim ordan hatirliyorum hatta simdi actim bidaha dinledim i ih =][signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...