Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cendere Çalıntıymış!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet bunu bu gece farkettik arkadaşla...olay şöyle gelişti:
ailesi evde olmadığı için film izlemeye çağırdı..kabul ettim...film olarak The Ring i seçtik...

neyse filmi izledik felan...izleyenleriniz bilir kadın ipuçlarını takip ederken tek başına bi ormandan arabasıyla geçer...bu geçiş tepeden çekilmiştir...

işte o sahnede arka planda cendere çalıyo!!!

inanmayanlarınız alıp bakabilirler...kadının tam olarak nereye gittiğini hatırlamıyorum ama bi araba ormanlık bi yolda giderken olan görüntülere gelince oynatın filmi arka plandaki sesi dinleyin...

cendere çalıntıdır The Ring saolsun...[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

ahha ulan bukadar ünlü bi dizide bile böle eyleri yapmasın artık türk milleti ya[signature][hline] Whether long range weapon or suicide bomber, Wicked mind is a weapon of mass destruction
Whether you're soar away sun or BBC Disinformation is a weapon of mass destruc
You could a Caucasian or a poor Asian, Racism is a weapon of mass destruction
Whether inflation or globalization, Fear is a weapon of mass destruction
Sosyal ağlarda paylaş

eger dedigin sahnede calan parca kamyonet ile kızın babasının evine giderkenki (denizfeneri falan var ormanlık alana geciyo sonra)
ise alakası bile yok, baska bi sahneyse tam anlatırmısın simdi gece gece butun filmi izlemeye kasamam sunun icin.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ormanlık bi alandan geçiyo kamyonetmi deilmi emin deilim...kamera açısı üstten...ormanı alıyo kareye baya bi...

yalnız bakın arka planda çalan müziğin içinde.. dın dını dın dını felan gidiyo...ha bi de arkadaşın ses sistemi 5+1 di oda sesleri ayırt etmemize neden olmuş olabilir..ama eminim cendere olduğuna dinledik bi kaç kere....[signature][hline]-Penguen dergi kapağından alıntı-
Chirac:Hepimiz Bizans Çocuğuyuz
Bakan Tüzmen:Avrupalı ne çocuğu olduğunu bilir!
Sosyal ağlarda paylaş

Ultima Online Age of Shadows kurulumunda music directory altındaki digital directory'si içinde gargoyles diye bir mp3 var. Tam emin değilim ama Kurtlar Vadisinin gerilim müziklerinden biri olarak kullanıldığını sanıyorum. Ya da şöyle söylemek daha doğru olur, gerilim müziklerinden birini ona çok benziyor.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

en çok kullanılan film muzikleri Kill Bill'ındir bence ozellıkle ntv deki programlargın cogunda var[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum/// FRP olmak icin nereye basvurabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 12 Aralık 2004 01:13 tarihinde demiş ki:
razu o değilde imza süper..:) bunu hatırlattı bana....
''what is your name?are you sex?''

o imza cok derın anlamlar içeriyor :D :D[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum/// FRP olmak icin nereye basvurabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...