Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nokia Lumia Amber Güncellemesi

Parliamert

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

gm discoverynin hardware baya baya baya iyi ama zaten aynı fiyatta değiller o 550 değil 650 tl, ya da ben bulamadım 550ye nerde. 550 olsa bile +100 tl çok az değil bence. bi de general mobile ne ya sdf. lumia alcam herhalde, zaten tegra3 tabletim var androidden baska bi sey almak istiyodum, ioslu seyler az ucuz olsa keske

Lumialar bok gibi, 820sini aldım 1 ay sonra nasıl satacağımı bilemedim, yanaşma Silp
Sosyal ağlarda paylaş

abi lumia ya neden bok atip duruyosunuz sormasi ayip 820 920 925 1020 fln guzel telefon bunlar ha daha boyutca kucuk olanlari da guzeldir bisey diyemem ama artik 4,5" altında birseyler okumak izlemek fln bana zor geliyor bende 920 var hayvan gibi memnunum bak insan gibi degil tmm mi hayvan gibi ha eksileri yokmu var mesela biraz agir 920 ama hayvan gibi hızlı ve kapanma donma acilmama sarj olmama sarjının 1 gün bile dayanmamasi gibi bir durum olmadi hic ama cevremdeki android -ozellikle samsung- kullananlar patir patir dokuluyor 1 2 ay sonra olm gene kafayı yedi bu tlf diye o yuzden stabillik konusunda iosla kafa kafaya gider w8 uygulama konusunda da cok bi eksigi yok androidden apple den kotu eyvallah da apple zaten rakipsiz o konuda o yuzden w8 candir lumia da iyidir w8 konusunda operler
Sosyal ağlarda paylaş

3k tl iphone'a vermek veya stock devil-666-pentagon-XviD-noscope kernel indirmeden kullanamayacagim android almak yerine lumia 520 aldim anneme

gayet hos ve 16 cekirdekli uzay ussu donanimi olup "abi simdi kernelin cigahertzini ovirklok etmezsen oyle olur tabi" seklinde takilan akranlarina gore yag gibi akiyor

muzik appi gotume benziyor
ie10 baya penis gibi mesela

eksileri var epey

ama facebooka whatsappa giriyor cok karisik seyler yapmiyor zaten
siz de basit islerde kullanacaksaniz go for it
Sosyal ağlarda paylaş

Fly tam olarak içimden geçenleri yazmış. Sinir bozucu kısımları da yok değil. Mesela;

-DNS değiştiremiyorsunuz, daha doğrusu internet ayarlarınıza dokunamıyorsunuz. Zornocular için üzücü.

-Batarya da öyle mükemmel gitmiyor hemen belirtiyim. Whatsapp, twitter ve internet kullanıyorum ve anca 1 gün gidiyor. Aynı düzeyde bir androidle aynı.

-Abi şu uygulama geliştirme işlemlerini hızlandırmaları lazım. Daha Order&Chaos Duels bile gelmedi.

-IE de çok leş, UC Browser da. Adam gibi browser lazım. Güzel müzik appleri var ama.

Sözüm ona o 4 çekirdekli 2gb ram'li telefonların neredeyse hepsinden daha hızlı ve stabil. Eclair zamanlarından beri Android kullanmış biri olarak bıktım Android'den. Stock ROM'lar tam bir ölüm. İnciğiyle cinciğiyle oynayınca da haliyle telefonların ömrü kısalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...