Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biraz theatre of tragedy

Anason

Öne çıkan mesajlar

A rose for the Dead (şarkı olan)
..A distance there is... Süper slow şarkıdır bu, şözleri bi ayrı güzel)
Der Tanz Der Schatten (as the shadows dance bunun ingilizce versyonu)
And When He Falleth. Filmden alınma konuşmalar daha da güzel yapıyo, tam atmosfer şarkısı buda

Benim favori şarkılarım. Bide decades in coverı var onu da severim. Çoğu şarkısı çok güzeldir ama aegisden sonra gotik tarzlarını değiştirip elektronik ..rrak müzik yapmaya başladılar hiç uymadı, beceremediler bence. Aynen devam etseler daha çok albümleri gelirdi dinlenmeye değer.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 28 October 2003 21:18 tarihinde demiş ki:
A rose for the Dead (şarkı olan)
..A distance there is... Süper slow şarkıdır bu, şözleri bi ayrı güzel)
Der Tanz Der Schatten (as the shadows dance bunun ingilizce versyonu)
And When He Falleth. Filmden alınma konuşmalar daha da güzel yapıyo, tam atmosfer şarkısı buda
Benim favori şarkılarım. Bide decades in coverı var onu da severim. Çoğu şarkısı çok güzeldir ama aegisden sonra gotik tarzlarını değiştirip elektronik ..rrak müzik yapmaya başladılar hiç uymadı, beceremediler bence. Aynen devam etseler daha çok albümleri gelirdi dinlenmeye değer. . .

+1[hline]Schlag die Schlacht
Leb wie Du Willst
Ich kenn keine Not
Und Keine Angst vorm Tod
Schlag die Schlacht
Du hast die Wahl
Ich hab ein Herz aus Stahl
God Hates us all!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aket-Atum, 28 October 2003 19:25 tarihinde demiş ki:
ben muzik miy di neydi öyle bi albümlerini almıştım bu ne lan diyip kaldırıdm rafa hala duruyo orda[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!

o albümleri kötü..aldigima pisman olmustum bi theater fani olarak..yakindan takip ettigim bi gruptu ,o albümleri aldigim zamandan bu yana artik hic ilgilenmedigim bi grup oldu..ilginc bi sekilde sogudum :)
Sosyal ağlarda paylaş

ah ben de tam tersini diycektim.
a rose for the dead ep'de kaldım ben en son gerçi ama orada yapmaya çalıştıkları, ya da yapacaklarının sinyallerini verdikleri şeyler ilginçti.

ondan gayrı theatre of tragedy albümünü de, velvet darkness they fear'i de aegis'i de severim ben. bu aralar pek dinlemiyorum, fazla laylay geliyo ama sağlam gruptur.
Sosyal ağlarda paylaş

Liv Kristine olmadan ToT olamaz kanımca, o yüzden ToT gözümde bitmiştir artık (evet sabit fikirliyim, hem de feci). Zaten Aegis'den beri birkaç şarkı ile albüm geçiştirmeye çalışmalarını kın kın kınıyordum, bilmiyorum artık Liv'siz de olduklarına göre pek birşey yapamazlar heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm, bi ara bi bakiim o zaman ben neler yaptıklarına a rose for the dead ep'den sonra. das ich ile yaptıkları şeyler filan hoşuma gitmişti benim, sonrasında batırdılarsa yazık olmuş...

gerçi bu zamana kadar bakmamış olmam gruba biçtiğim değerin göstergesi sayılabilir ama, bi şans daha vermek lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

sadece iki şarkıları var bende
a distance there is ve a rose for the dead.
çok değişik gelio bana bu grup, diğerlerinden farklı gelio
farklı derken diğerlerinden daha iyi yada daha kötü olarak demiorum sadece farklı hissediorum onları dinlerken.
güneşli havada dinlenmez mesela çekilmez yani, tam sonbahar grubu, hava soğuk, yapraklar sararmış, hafif yağmur çiselio..
eski fransız filmlerini hatırlatıo bana.
vokalin sesi bi değişik çocuk sesi gibi
dediğim gibi değişik bi grup, hiçte fena değil.[hline]Give me patience to accept the things i can not change,
Give me courage to do the things i can do,
Protect my mind to know the difference between them.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
5 ocakta oturdugum yere 30 dk uzaklikta
theatre of tragedy + tiamat + pain+sirenia
konseri var
anathemayi kacirmisim bunu mutlaka izliycem
liv kristine ayrilmis saniyordum ama bilet ile ilgili sitelere baktigimda theatre of tragedyden bahsederken liv in de adi geciyor
almanya ici varsa gelmek isteyen
konser karlsruhe substage de. 5 ocak tarih
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...