Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yogunlasan hack olaylari ..

narin

Öne çıkan mesajlar

Cevremdeki bi suru arkadasim emailini kaybedio surekli .. Ve bu cevremdeki herkese oluo , mutlaka sira bana da gelicek .. Sizin bu konuda bi bilginiz var mi ?
Yaklasik bi 10 arkadasim hotmail account u bu hafta icerisinde calindi ..[signature][hline]à Paris jusqu'a 18 decembre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 10 Aralık 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
...mutlaka sira bana da gelicek ..

Neden bilmiyorum ama bu lafına koptum kusura bakma ya :lol:[signature][hline]I love you but, i love your butt.

Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar biraz evvel benim mailimde kirildi son anda fark ettigim icin hemen geri aldim ....
Bu arada bone secret questionum hacker sen misin ? ben cukulatali pundigim de cevabiydi ..
Arkadaslar bu olay basina gelen herkeste ayni ozellik var .. hepsinin yonjada kullandigi mail kirilio ve hepsinin de yonja sifreleri ile mail siflreleri ayni .. Kisacasi yonjanin icinden biri yapio bunu .. (bence ...)[signature][hline]à Paris jusqu'a 18 decembre
Sosyal ağlarda paylaş

Dyna bilip bilmeden konusma rica edicem zaten sinirim tepemde .. Benim butun sifrelerim hepsinden farkliydi ole dogum tarihim fln da degil hepsi buyu kucuk harf ve sayilardan kompoze edilmisti ; ayrica biraz evvel kurtaramadim yonjam gitti ..[signature][hline]à Paris jusqu'a 18 decembre
Sosyal ağlarda paylaş

hotmail gibi cılkı çıkmış bir yerden neden mail alırsınız ki yaw... eğer yonja şifren fln hotmail deki mailine geliyorsa bu kraker birini ele geçirince diğerlerine de ulaşabilir demek oluyor. bu durumda mail adresinizin oldukça sağlam olmasında fayda var. hotmail yerine mynetten alın kolayweb mi ne ordan alın. daha ordan mailini kaybedene rastlamadım. qmail diye bir sistem kullanıyorlar ve oldukça sağlam bişi sanırım. hiç olmadı tanıdığınız bildiğiniz host satan birinden mail alın. olmadı mı ayda 1$ gibi bi ücreti ödeyip öyle alın. hiç mi olmadı gelin ben vereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
narin, 10 Aralık 2004 01:37 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar bu olay basina gelen herkeste ayni ozellik var .. hepsinin yonjada kullandigi mail kirilio ve hepsinin de yonja sifreleri ile mail siflreleri ayni .. Kisacasi yonjanin icinden biri yapio bunu .. (bence ...)

Bunu dedikten sonra mail sifrenizi dier sifrelerinizle aynı yapmayın hacklenme olasılıgı yuksek diye uyarmamın bilip bilmeden konusmak la ne alakası var saçmalamasan diyorum?

Kaldı ki sen mail sifrenle yonja sifrenin farklı oldugunu ben yazmadan soylememişsin

Ek olarakda hacklenenlerin hepsinin mail ve yonja şifreleri aynı demişsin
Ne sonuc cıkartırsın burdan? Sana bırakıyorum cevabı..[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
narin, 10 Aralık 2004 01:10 tarihinde demiş ki:
hatta bi kaci sifremi ben bile bilmiodum kagitta yaziodu

kağıdı okumuş olmasınlar[signature][hline]
Sevmek bize haram! Eğlenin bırakın...
--------------------------------------
Bir gün herkes fenerli olcak. İşte o gün
dünyaya yazık olacak
Hepimize lazım olan şey egzotik jojoba çiçekleri değil mi :lol:
Msn
Sosyal ağlarda paylaş

Walla mail olarak hiç bilinmemiş bi yeri kullanıyorum. Güvenliği konusunda hiçbir bilgim yok ancak hacklemeleri onların zararına olur. Ufak bir bilginiz varsa egzantirik yerlerden mail'iniz olsun derim. ben lexpress.net'ten kullanıyorum fransızca bi site.[signature][hline]--- God is in the TV ---
Sosyal ağlarda paylaş

şifre kırmak için genellikle fake mail kullanırlar. mesela hotmail fake'i hotmailin login sayfasıyla aynı olur ama siz kullanıcı adı ve şifrenizi girince şifre ve kullanıcı adı hotmaile değil fake'in kaynak kodunu görüntülediğinizde çıkan maile gider. büyük ihtimalle bu çeşit bir fake yemişsindir.[signature][hline]john the insane fork.
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede hotmail kullanmayın.Fazla kişinin bilmediği bir mail kullanın onuda passport.net ten msn yapıp kullanabilirsiniz.ben icqmail.com dan [msn] kullanıyorum fazla kişi bilmiyor istediğim isimle mail alabiliyorum yanına _ yada 324 gibi rakamlar yok direk [email protected] die alabilirsiniz mesela fasla kişi kullanmıyor.Yani size söylemek istediğim fazla kişinin bilmediği bir mail kullanın.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Mailinizi Kaybetmemek Için:

- Ayda bir sifrenizi ve gizli sorunuzu degistirin.
- Bilmediginiz içerikli veya fake olduundan süphe duydugunuz mailleri açarsan1z sifrenizi degistirin.
- Mail sifrelerinizle account sifreleriniz kesinlikle farkl1 olsun.
- Eger elinizdeyse hotmail, yahoo gibi yerlerden mail kullanmay1n.
- Sifreniz asla brute atakta ele geçecek basit bir sifre olmamalidir.

bunlar1 yap1n akl1ma bunlar geldi yani[signature][hline][b][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
antakyali, 10 Aralık 2004 17:58 tarihinde demiş ki:
said:
narin, 10 Aralık 2004 01:10 tarihinde demiş ki:
hatta bi kaci sifremi ben bile bilmiodum kagitta yaziodu

kağıdı okumuş olmasınlar

Arkadasim sen hic stand up yaptin mi ?[signature][hline]à Paris jusqu'a 18 decembre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...