Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zaga'da semra anne rolunu oynayan oyuncumuz..

dominic

Öne çıkan mesajlar

süper yetenekli bi tiyatrocu
ben de yeni tanıdım ..
geçen haftalarda okan programına davet etmişti baya övgüler yağdırmıştı, "size baba diyebilir miyim" adlı dizide de oynuyo sanırım
o günkü programa bülent polat mıydı adı şeyhsu işte o da katılmıştı .. o haftadan beri ikisi de skeçlerde yer alıyo

semra anneyi de müthiş oynamış ahah yardı[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir demet tiyatroda Vampir İlhan diye hatırlıyorum ama bu semra yakıstırması koparmış gordugumde koptum..

''Ben herşeyi bilirim yafrucum..'' :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 06 Aralık 2004 16:31 tarihinde demiş ki:
Bir demet tiyatroda Vampir İrfan diye hatırlıyorum ama bu semra yakıstırması koparmış gordugumde koptum..

''Ben herşeyi bilirim yafrucum..'' :D
[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Okan yine bu geceki programda cok ciddi bi bicimde gerceklerı soyledı.

Anlamayanlar vede algılayamayanlar devam edecektır o kadını ve o programı ızlemeye...

Ayrıca zaga'daki Semra Anne rolundeki oyuncu cıddı super yapıyo acaıp koparıyo

Bide Ata'yla Sinem denilen kızı yapmıslar ehueuhueh onlarada ayrı bi guldum :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...