Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WCG 2013 Türkiye Starcraft

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

ne desek ki şimdi bu turnuva hakkında...

teknik aksaklıklar olabilir , internet kablolarını kemirirler , bilgisayarlar patlar , teknik ekibin evine meteor düşer gelemez yardımcı olamazlar , turnuva alanını su basar , tsunami olur - eyvallah

ama , bracketın acıklanmaması , map poolun acıklanmaması , turnuva gününün son dakikada belirlenmesi , turnuva saatinin 3 kere ertelenmesi - bunlar teknik hata falan değil direk umursamama , küçük görme , değer vermemek olarak geliyo bana.

yine de insanlar yetti ya , sleeep in sıcakkanlı karşılaması , beni görünce verdiği tepki , mufduuyla protossun ne kadar imba oldugu hakkındaki dertleşmemiz , darkswarmın esneye esneye koltukta uykusuzluktan bayılmama sebep olması , bütün organizasyon rezilliklerine değdi

organizasyon cok kötü diye 2. gün gelmedik/gelemedik de , gelseydik sanırım o Paradox yeniden oluşacaktı ve yine bir sonuç alınamayacaktı gibime geliyo.

>go go bo3 double elimin. en adili
>Çok kalabalığız zaman yok , fifa/lol finalleri var daha
>go bo1 mecbur
>bo1 le çine adammı yollanır abi ne bo1 i
>go bo3
>e zaman yok cok kalabalığız
>hee ok go bo1 grp sistemi
>ben tier 1 olarak goruyorum kendimi ne bo1 grp sistemi yaa!?
>go bo3
>fifa lol finalleri var diyoz zaman yok diyoz
>.......

ne desek ki şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi günü ne bok yemeye koskoca sahneyi kimsenin izlemediği fifa'ya verdiler ? Saat 14:00'dan beri boştu o sahne. O saatte başlatsalardı finali ertesi güne bile bırakabilirdiniz rahat rahat oynarlardı. Gerçi görevli olarak aldıkları elemanların bırakın oyundan anlamalarını gamer dediğimiz kavramdan zerre anlamayan tipler olunca böyle olması çok doğal.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
10 sene önce wcg vardı. gene kaos vardı gene organize eden hakemler hiç birşeyden anlamıyordu aradan 10 sene geçmiş halen aynı aksaklıklardan hatta daha kötü bir durumun olduğunu anlatan arkadaşlar görüyorum. bu ülke insanı hiç kendini geliştiremeyecek mi arkadaş? hiç mi işi bilen , turnuva yapmış kişilere ve tecrübeli oyunculara danışılmayacak. korkarım bi 10 sene sonrada aynı geyikler dönecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
OwnageFactor said:

ne desek ki şimdi bu turnuva hakkında...

teknik aksaklıklar olabilir , internet kablolarını kemirirler , bilgisayarlar patlar , teknik ekibin evine meteor düşer gelemez yardımcı olamazlar , turnuva alanını su basar , tsunami olur - eyvallah

ama , bracketın acıklanmaması , map poolun acıklanmaması , turnuva gününün son dakikada belirlenmesi , turnuva saatinin 3 kere ertelenmesi - bunlar teknik hata falan değil direk umursamama , küçük görme , değer vermemek olarak geliyo bana.

yine de insanlar yetti ya , sleeep in sıcakkanlı karşılaması , beni görünce verdiği tepki , mufduuyla protossun ne kadar imba oldugu hakkındaki dertleşmemiz , darkswarmın esneye esneye koltukta uykusuzluktan bayılmama sebep olması , bütün organizasyon rezilliklerine değdi

organizasyon cok kötü diye 2. gün gelmedik/gelemedik de , gelseydik sanırım o Paradox yeniden oluşacaktı ve yine bir sonuç alınamayacaktı gibime geliyo.

>go go bo3 double elimin. en adili
>Çok kalabalığız zaman yok , fifa/lol finalleri var daha
>go bo1 mecbur
>bo1 le çine adammı yollanır abi ne bo1 i
>go bo3
>e zaman yok cok kalabalığız
>hee ok go bo1 grp sistemi
>ben tier 1 olarak goruyorum kendimi ne bo1 grp sistemi yaa!?
>go bo3
>fifa lol finalleri var diyoz zaman yok diyoz
>.......

ne desek ki şimdi

5 yıldır protoss imba diyerek istikrar abidesisin. adam 5 yıldır tek dedigi protoss imba ya lannn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...