Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Curunir said:

bu oyunda uo daki gibi pk olayı varmı
biraz twitch den izledimde oyun aslında iyi baya ama sanki sürükleyici birşeyler eksik
ama ortam özellikle o uzay hissi çok başarılı
gelişmeye çok açık alsammı acaba veya az daha mı bekliyim

selam,
pk olayı var ama genelde trade yapan yada pvpye girmek istemeyenler solo mode ya da bir sistemin çok fazla instance'ı olduğundan çok parlak değil şuan. ama bazen forumlarda görüyorum 2-3kişi bir sistemi kapatmış dikkat edin filan diye yazıolar.

geçenlerde çektiğim pk video linki . adam kendisine dalanın player olduğunu anlayıp, almadığından bile emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Curunir said:

Mosquito said:

combata girmeden önce gemi sağa sola yalpalıyor sanki kontrolonü kaybetmiş gibi o nedir

bir de karşılaştırmak gerekirse mouse+keyboard mu josytick+keyboard hangisi daha efektif

interdict ediosun diğer gemiyi, interdict ettiğinde supercruisedan zorla çıktığın için (hem hedef gemi, kendi gemin savruluyor, sağın solun sapıtıo kısa süreliğine.
Sosyal ağlarda paylaş

Curunir said:

Mosquito said:

combata girmeden önce gemi sağa sola yalpalıyor sanki kontrolonü kaybetmiş gibi o nedir

bir de karşılaştırmak gerekirse mouse+keyboard mu josytick+keyboard hangisi daha efektif

mouse + kayboard benim icin net. belki kullandigim masadan ya da oturdugum yukseklikten olsa gerek. iki joystick bir gamepad denedim i-ih mouse keyboard en iyi sahsim adina.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar selam,

oyunu baya hastayken oynadığımdan sımdı psıkolojık olarak acınca mıdem bulanıyor.

Gerçi hala tedavi olmadım ama, tükürük bezim hayatımı kararttı resmen.
oyunun youtube da vidyosunu görsem aklıma domates çorbası ve ballı süt geliyor.

:/

oynayamıyorum ya, satın almak isteyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha nası bi psikolojidir o

abi bu rare material olayını nasıl nerflediler ya? bi istasyondayım, bi 8t aldım, biraz bekledim 9t daha çıktı onu da aldım 17t var şu an toplam ama 1 gün geçti aradan yeni üretim gelmiyor. max. şu kadar alabilirsin falan diye sınırladılar mı o işi? çok saçma bi nerf olmuş öyle olduysa. 250 ışık yılı uzağa gidicem 17t için mi gidicem? 80 90k falan kar gelecek, böyle değmez ki yaptığın yola
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...