Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

sanirim oyle seyler yok. oyunun mmo tarafi sanki yok ortada daha.

bu arada gemiyi buyutunce gelen tasima gorevleri buyumuyormu ?

hala 112 tasima kapasiteli alet ile 2-3 tane sey tasi gibi sacma sapan gorevler devam ediyor hic bir ilerleme yok. rankimizin mi atlamasi lazim acaba. devamli ayni yerin gorevlerini yapiyorum rep artsin diye ama hala ortada ayni gorevler. 3-5k :(
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ki, yüksek kapasite isteyen görevler unavailable olarak görülür eğer varsa. kapasiteyi yükseltince de available olur. ama o görev orda yoksa sen istersen orayı satın al yine olmayacak sdf

laden-unladen olayı sanırsam gemiyi kargoyla doldurduğundaki mesafe laden, boşken unladen

party play olayı zayıf olduğu için henüz mmo'dur diyemeyiz. ne zaman ki open play'de party sistemi olur, senkron jump olayları gelir o zaman düzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha super lan nası denk geldin?

ya böyle detaylar süper. Acaba koprulu sector varmı dıe baktım yokmus.

Vegaya gitsem acaba bzim filmden bişiler var mı?
NEyse
oyunun route plannerı cok kotu kullanmayın bıle
bide group play için ugrastık sharkyle de combata bıle gıremedık beraber :/
Sosyal ağlarda paylaş

abi sol'a gittim nereye konsam diye bakınırken Capital Ship diye bişey gördüm navigation'da anee bu ne len diyerekten capital'a doğru gittim, baya yaklaştım, tam supercruise'dan çıkacakken bu sinyali gördüm, 1,5 milyon ls uzakta diye. Ne olduğunu da yazmıyor, seçince sol altta hologramda güneş gibi gözüküyor acaba dedim bilinmeyen başka bi güneş mi var sol'un içinde. emektar voyager çıktı sdf

yakınlaşınca da o malum farklı dillerdeki uzaylılara selam mesajları çalıyor. Lakin türkçe yok, arapçamsı bişey var ama MASSAJ falan diyordu sdf

video çektim de üşeni,yorum şimdi convertleyip yutuba koymaya, yarın yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

kolelik benden sorulur :P

istasyonlarda kole fazlasi olusturdum :)

8.3 milyon yaptim simdi gemiyi degistirsemmi yoksa kapitali arttirip 200t lik yuk gemisimi alsam.

bu arada su yuvarlak istasyonlarda sag el kurali vs gerekli degil. target alip inis izni istedigin zaman soldaki target yerinde zaten 3d ciziminde ok ile girisin nerede oldugunu gosteriyor.

ben asp explorer alayim en iyisi. en kotu satar geri donerim type 6 ya.

ikisininde depo ayni zaten. arti en guzel yanlarindan biri oyunun gemiyi satinca anca %10 kaybediyorsun.

explorerda ne kadar para kazaniliyor varmi yapmis birisi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...