Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elite: Dangerous

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:

group özelliği; gemiler ayrı. uzay aynı :D

Süper anlatmışın. Çözdüm onu da. Friend list imde ekli arkadaşı oluşturduğum group a çağırıyorum. Sonra Private Group seçeneği ile bağlanıyoruz.
Oyun içinde bir şekilde buluşuyoruz. Ben arkadaşı görüyorum. Gemiyi önüne çekiyorum nerdeyse çarpişacağız. Onun oyunda yokum. O beni görmüyor.
Ne ayak anlamadım. Nasıl adam gibi grup oynayacağız bu oyunu?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın seni friend liste eklememiş olmasın? yada harf rakam hatası olabilir. kontrol edin. ama sen gördüğüne göre sorun karşı taraftan kaynaklanıyor. Private seçeneğinde sen ona davetiye gönderiyorsun oda kabul ediyor. aynı fazda sen onu görüyorsun ama listede sen olmadığın için o seni göremiyor. aklıma gelen açıklama bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Civcivhead said:

alma
Xenocide said:

ben alıcam bu ürünü de sitede satın al tuşu göremiyorum. Nasıl yapıyoruz alışveriş işini, "sen bana parayı gönder ben kargolayayım" şeklinde mi? öyleyse sakat değil mi?

aldım, elime geçti. alışması epey sürücek gibi ama alışınca baya avantaj sağladığını anlıyorsun direk kullanırken.
Sosyal ağlarda paylaş

You're receiving this email because your Oculus Order xxxxxxx is about to ship. Since the full balance has been paid, you should not see any additional charges.

You can view your current order status and download an invoice for this charge using the Oculus Order Manager. Please note that you're unable to make any further modifications to your order.

Thanks again for your support!

Sincerely,

The Oculus Team

Geliyor sonunda, bir de controller mi alsam, iyice spastik modunda oynarim artik :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...