Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ücretsiz 3D Bilardo (Carom 3D) Şiddetle Tavsiye Olunur...

Xaero

Öne çıkan mesajlar

lvl 200 olmak gerekiyor guild için. yeni hesap açanlar benle maç yapıp exit deyip çıksınlar ilk sayıdan sonra ki (kaybedecek puanınız yok nasılsa) biran önce level 200 olup guild açayım.
Bu arada 3 topta tüm üyeler arasında 12. ranke yükseldim :)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben Gunn gibi oyuncu görmedim..
adam sayı yapıyor ayrıca sayı yaptırtıyor
ör:
"Arcane kırmızının sağından ince kes sağ falso ile hızlı vur.."
dediğini yaparım ve sayı olur eheh süperdir Gunn'ın taktikleri..[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende mi sorun var?
bi türlü bulamıyorum sizin açtığınız odaları.
bide altta waiting room ve all rooms var ya, onlar ne demek oluyo? yani ben all roomsa basınca mı all roomsa gidiyorum, yoksa altta öyle yazması şu anda all roomsu listelediğimi mi belirtiyo. bi de farklı kanallara gidince odalar değişmiyo, onların ne olayı var?[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 10 Kasım 2002 19:47 tarihinde demiş ki:
ya bende mi sorun var?
bi türlü bulamıyorum sizin açtığınız odaları.
bide altta waiting room ve all rooms var ya, onlar ne demek oluyo? yani ben all roomsa basınca mı all roomsa gidiyorum, yoksa altta öyle yazması şu anda all roomsu listelediğimi mi belirtiyo. bi de farklı kanallara gidince odalar değişmiyo, onların ne olayı var?[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

Waiting rooms boş olan odalar.
All rooms da tüm odalar var sağdaki okla hepsine bakabiliyorsun.

Channeler ise guildler için özel masalar sanırsam.[hline]Yavrum!!! Seni artist yapıcam tıkla buraya

Sosyal ağlarda paylaş

Ceday zaten boş bilardo masasında allah ne verdiyse vursan 7 bant dolaşır belki 8 :)
*grins* diye bi 3 bant guildi kurdum. Siz de pepelek diye bi 8 ball guildi kurun ben onda iyi değilim. *grins* e iki tane cnavar gibi 32 yaşında kelli felli türk aldım ikisi de bomba gibi :)[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...