Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ücretsiz 3D Bilardo (Carom 3D) Şiddetle Tavsiye Olunur...

Xaero

Öne çıkan mesajlar

said:
Zed, 07 Kasım 2002 18:51 tarihinde demiş ki:
ben sanki seni teketekte yendim diye hatırlıyorum gunn :)
semipro pro falan işlemiyo pek. bal işte.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

hehe evet zaten o yüzden bizim gibi semi-prolar (:)) oda açarken "sadece bu level ve üstü" diye açıyolar. Sen ilk level olduğun için tek sayıyla bitiriyosun maçı bense 5 sayı almak zorundayım :)
BİDE SEN BALLISIN!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu yüklemiş olanlar bi girmeye çalıabilir mi? Abusive language kullandım diye girmeme izin vermiyo meret. Sitesine girdim forumlarda herkes aynı başlıkla konu açmış. Büyük ihtimal bug ama küçük bi ihtimal bu Japonların sağı solu belli olmaz diyorum, Fransız fanatik bi müslümanla hafif bi atışmamız oldu, belki adam gidip rapor etmiştir bunlar da topluca tüm ihbarları banlamışlardır diye endişe ediyorum. Ha öyle bişey varsa 3. atom bombası benden gelir ayrı.[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Bunu referans atışı olarak kabul edebilrsiniz. 3 bantın en temel atışıdır ters turnike. Topun üzerindeki falso "standart falso" denen topun hafif üstüne ve topun "dolaşacağı" yöne doğru verilen falsodur. Dikkat ederseniz standart falsoyla top bantlardan geldiği açıya yakın bir açıyla çıkıyor.
ulan böyle de ders veriyo gibi oluyo yanlış anlaşılmasın oyunda atışlarda zaman sınırı var, anlatmaya vakit olmuyor

Sosyal ağlarda paylaş

hoca onun içi kabarmış :)
3top sitelerinden faydalanmak isteyenler için bikaç terimin ingilizcesini yazıym
sizin topunuz: cue ball
göreceğiniz toplar: target balls
bant: cushion, rail
falso: English, effect
kalın görmek: full
yarı kalın: half full
Sosyal ağlarda paylaş

practice yapmak isteyenler bu oyunu indirebilirler. pathleri falan gösteriyo, baya yararlı bence.

ceday kontroller şöyle, mousela topa neresinden vurcağnı seçiyosun, bunu yaparken shift tuşuna basılı tutarsan ince ayar yapabilirsin. mouseun sol tuşuna basarak mouse topunun neresine vurcağnı belirler, sağ düğme ve mouse ise topa vururken ıstakanın (böyle mi deniyodu?:) ) nası bi açıyla vurcağnı belirliyosun. en son ctrlye basılı tutarak mouseu aşşa ve yukarı yaparak topa vurabilirsin.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kafayı yicem en son dün gece bi türk arkadaşımıza bi güzel yenildikten sonra oyunu kapadım.Ertesi gün denediğimde(yan bugun) Failed to login due too use abusive language diyo.Ağzımdan herhangi bi kötü söz çıkmış değil.Herneyse oynamamın bi yolunu bilen varmı ?
(Not: Yeni Acc. aldım gene olmuyor.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...