Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Internetin fiyatları düştü (Telekom'un aldığı)

PhantomX

Öne çıkan mesajlar

Bu beklenen haberdi.
http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=11433

Bir de kablonetin kendi aldığı ücretleri düşürdüğü haberi(ki maillarımıza gelmişti bu):
http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=11340

Şimdiki duruma göre, 64klar doğrudan 128 kolduğunu düşünürsek, 128k kablonetçiler 15YTL DESTEK bedeli ödeyecek + üstüne TELEKOM'un aldığı 36 YTLekleniyor yani 51YTL 128k kablonet.

Aynı şekilde 256 için: 128'in eski DESTEK bedeli 25YTL + TELEKOM'un aldığı 49 YTL = 74 YTL ye 256k kablonet

512 içinse: 45YTL Destek + 99 YTL Telekom = 144 YTL ye 512k kablonet.

Bu fiyatları yazarken, kablo firmalarının kendi fiyatlarına yaptığı son indirimdeki hızlardan 64k silindiği için, onun destek fiyatını 128 e, 128inkini 256ya ve 256'nınkini 512'ye uyguladım. Umarım böyle olur ücretler.
Sosyal ağlarda paylaş

Tk dan çıktı szaten 1 aralıkta uygulanıyor. Kablonet in gönderdiği mail şuan

Sayın Abonemiz,

Türk Telekom A.Ş ile yapılan görüşmeler sonucunda Kablo Tv internet fiyat tarifesinde aboneler lehine yeni düzenlemeye gidilmiştir. Yeni düzenleme ile 64/16 Kbps internet aboneliği tarifeden kaldırılmış olup tüm abonelikler 128/32 Kbps başlayacaktır . 64/16 Kbps abonelerimiz otomatik olarak 128/32 Kbps aboneleğine taşınacaktır. Abonelerimiz dilekçe ile T.Telekom'a başvurduğu takdirde talep ettiği hız değişimini gerçekleştirecektir.

01.12.2004 tarihi itibari ile 128/32 Kbps internet aboneliğinin Türk Telekom aylık ücreti 72.000.000 TL 'den 36.000.000 TL 'ye indirilmiştir. Aynı şekilde Kablonet aylık destek hizmet bedellerinde de yeni düzenlemeye gidilmiştir. 01.12.2004 tarihi itibari ile geçerli olan fiyat tarifesi aşağıda yer almaktadır.

Türk Telekom KTV internet Fiyat Tarifesi:

128/32 Kbps 36.000.000 TL

256/64 Kbps 49.000.000 TL

512/128 Kbps 99.000.000 TL

Kablonet Aylık Destek Hizmet Bedelleri :

Bireysel Kurumsal

128/32Kbps 15.000.000 TL 20.000.000 TL

256/64 Kbps 25.000.000 TL 33.000.000 TL

512/128 Kbps 45.000.000 TL 60.000.000 TL

Bireysel abonelerimize 2 adet 10'ar Megabyte (Mb) e-mail adresi ,

Kurumsal abonelerimize 5 adet 10'ar Megabyte (Mb) e-mail adresi ücretsiz olarak verilir.

KTV Sektöründeki en büyük firma olan Kablonet, siz abonelerine daha iyi, daha kaliteli ve etkin servis verebilmek için elindeki tüm olanakları kullanmaktadır.

Bilgilerinize sunar, saygılarımızı iletiriz.[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
25 milyon aylık destek bedeli var. gerçektende ucuzlamış görünüyor. acaba yarın kalktığımızda internetimiz hızlanacakmı :-p
ne zaman olacak bu sözleşme vb. işlemler?
telekomdan henüz tam bir duyuruda yok sitesinde falan..?[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 76)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu kadar sevinmeye gerek yokki zaten 64 kbps kullanan arkadaşlar 128 kbps bağlantı kullanıyorlardı şimdi gene 128 verecek olay aynı değişen birşey yok buda aylık olarak tahminimce şöyle oluyor 36.000.000 + 15.000.000 buda 51 milyon yapıyor yapılan indirim 10 milyon :)[signature][hline]¥¥¥ Beni gordugun yerde ne kutsal ay isigindan ne de senin emirlerini aldigin tanrindan yardim bekleme...Sen olene dek kabusun olan hayata geri dondugunde ise karsinda bulacagin ilk kisi olacagim... ¥¥¥
Click Me !
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı bi arkadaş var 5mb hatta 40euro veriyorum diyor çok pahalı diyor kafasını kırıyodum:)

yannız hesap ettim 256 en optimum fiyat/hizmet olarak

bunların hizmetinden bok bile olmaz o ayrı
dakka başı kesiliyor
yurt dışı felaket
koyam böyle internete
ya adamlar para kazanacaz diye kıcını yırtıyor ya hiç ilerlettikleri yok[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Kedimin resimlerine gider
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Bunlar dalga geçiyor gerçektende ya

ADSL ye 45 mılyona mis gibi 256 saglarken bizlere 45 milyona 128 veriyorlar

e bide üzerine 15 milyon sokuyorlar destek bedeli diye

eee ben şimdi arayıp bunlara ana bacı saydırsam ayıp olmaz zannımca.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Adsl'de sorun ciktiginda artik, cevap vermeyen otomatik ses hatlarina sikayetinizi bildirirsiniz, sonra da cıkmaz ayın son carsambası sizin sikayeti gidermeye gelirler. Ha 256k kablo net icin hizmet bedeli fazla, ama en azindan bi problem oldugunda pazar gunu dahil hatta gecenin 10'nuna kadar servis destegi var.(demek istedigim adamlar evinize sorunu gidermek uzere ÇAT diye geliyorlar) Ama kesinlikle adsl almam. Hele hele online oyun oynicaklar bence adsl dusunmesinler, 128k kablo ideal oyun oynicaklar icin.
Hatta bi ara adi lazim olmayan salak bi dergi,final fantasy XI oyunun kablo net 64 ile cokzor oynandigini solemisti ama isin komigi adsl'de oynayan herkes pinglerden sikayetci idi, bu arada 64k ile oynayanlarda bi problem yoktu.Oyun oynicaklarin dikkatine.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1 hafta içinde 512Kbit'e geçiyorum direk.
Bizimkiler Telekoma yarın gidebilse yarında geçerim ama haftaya çarşambaya kadar işleri var pfff.

Ya peki şey yapsam, onlar dilekçeyi yazsın ben götürsem olur mu? Hızı arttırırlar mı?[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...