Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler...

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Abi özeti şu:
Fazla olan parasını gelip paticik gibi bir community'de göstermekten zevk alan adamla muhattap olasım geliyor elimde değil. Çünkü sefil biri ve sefil biriyle de uğraşmak hoşuma gidiyor. Laf atıyorum, yetersiz cevaplarla karşılık veriyo falan.

Siz mesela garip bulduğunuz noyanla uğraşmıyor musunuz? Ben de noyana tek laf atmadım bu güne kadar. O da benim ilgi alanıma girmiyor mesela.
Kimseye de gelip ya bırakın adamı demiyorum Sequo IBAN fanboyları gibi.

İsteyen kurallar dahilinde istediği gibi sefil gördüğü şeye laf atar, muhattap olur abi.

Gerçekten rahatsızsanız tutumumdan kusura bakmayın. Şikayet falan edebilirsiniz. Elimden bu gelir.

Sequo bu arada 50 cm yarıçaplı kafandan başka birşey göremedim fotoğraflarında bugüne kadar. Sanırım sempatik kısmım derken bundan bahsediyorsun.

Güzel (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Abi özeti şu:
Fazla olan parasını gelip paticik gibi bir community'de göstermekten zevk alan adamla muhattap olasım geliyor elimde değil. Çünkü sefil biri ve sefil biriyle de uğraşmak hoşuma gidiyor. Laf atıyorum, yetersiz cevaplarla karşılık veriyo falan.

Siz mesela garip bulduğunuz noyanla uğraşmıyor musunuz? Ben de noyana tek laf atmadım bu güne kadar. O da benim ilgi alanıma girmiyor mesela.
Kimseye de gelip ya bırakın adamı demiyorum Sequo IBAN fanboyları gibi.

İsteyen kurallar dahilinde istediği gibi sefil gördüğü şeye laf atar, muhattap olur abi.

Gerçekten rahatsızsanız tutumumdan kusura bakmayın. Şikayet falan edebilirsiniz. Elimden bu gelir.

Sequo bu arada 50 cm yarıçaplı kafandan başka birşey göremedim fotoğraflarında bugüne kadar. Sanırım sempatik kısmım derken bundan bahsediyorsun.

Güzel (tu)

haha tak8ntilisin sen 5 paragraf yazmissin ama ozeti rakintiliyim ben adamda cok para var bende yok takinti ettim bende.

olayin yegane ozeti bu ayrica sefilin kelime anlamina bakarsan benim degil de bizzat senin sefil oldugun gercegini gorebilirsin:)
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

abi noyan gibi ultra-mega uber bi insanla kıyasladığın adama bak. Noyan'ın güzide fantazilerinin ve enerjisinin 10'da 1'i olamaz bu mal.

hakaret etmeye basladigin an ezikliginide kanitliyorsun kardesim. Hakaret etmeden 2 cumle.konusabilecek insan degilsiniz ama uzgunum hayat benim etrafimda donuyor. Sen ise ezilmeye 5 tl lik adamlara tamam ifendim demeye devam edeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

haha tak8ntilisin sen 5 paragraf yazmissin ama ozeti rakintiliyim ben adamda cok para var bende yok takinti ettim bende.

olayin yegane ozeti bu ayrica sefilin kelime anlamina bakarsan benim degil de bizzat senin sefil oldugun gercegini gorebilirsin:)

Abi ne yapıcan sen de haklısın.

Elinde "Benden daha az paran olduğu için bu kadar laf ediyorsun bana" argümanından başka bir şey yok.

Ama çok klişe yaw o.

Hadi yeni birşeyler bul bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...