Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yıllık kredi kartı kullanım ücreti

Llama

Öne çıkan mesajlar

öğrenciyken bi tane işbank vadesiz tl hesabım vardı içine 20tl mi ne atmıştık iddia oyniycaz diye. sonra o işi unuttuk. yaz başında işe girdim iş bankasından hesap istediler. ben de tuttum bu eski hesabı kullanmaya başladım. abi 8 sene sonra maaş yattığı gibi çektiler kart ücreti diye iki dönem 50şer TLden 100 tl diye. sonra direkt siteden iletişim kurdum. temiz bi mail düzdüm. uğraştırmadan iade ettiler. bu sefer de paranı işletiyorum diyip her işlemden alınan vergiyi de benden alıyolar. getirisi ne ki 4 lira çekion diye de bir mail attım. yanıt gelince burdan da yazarım
Sosyal ağlarda paylaş

resmen canlı desteğe laf canbazlarını alıyolar tövbe ya.

TEB Canlı Yardım Merkezi (12:38)
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

x (12:38)
Merhabalar

Bu ayki ekstremde 1 ekim tarihi itibari ile 62 tl kart ücreti alınacağı söyleniyor

teyit etmek istemiştim

Ona göre kartımı kapattırıcam da bugün borcumu ödeyipo

TEB Canlı Yardım Merkezi (12:39)
x Bey, bankamızın kart ücretlerinden güncelleme yapıldığı için tüm müşterilerimize ekstrelerde yapılan genel bir bilgilendirmedir.

x(12:40)
Kesin olarak kart ücreti alınacak yani doğru mudur?

TEB Canlı Yardım Merkezi (12:41)
Maaş anlaşmalı müşterimiz misiniz?

x (12:41)
Hayır

TEB Canlı Yardım Merkezi (12:42)
Kart ücretleri kartını kullanan tüm müşterilerimizden yılda bir defaya istinaden alınan yasal bir ücrettir. Kart ücretiniz yansıdıktan sonra Telefon Şubemizi arayarak Uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

x (12:43)
Sayın yetkili sadece kart ücretinin kesin olarak alınıp alınmayacağını teyip amaçlı olarak aramıştım, yasal olup olmadığını veya devamında ne yapmak gerektiğini sormadım farkındaysanız :)

x (12:44)
Tekrar soruyorum açık biçimde

1 ekim tarihi itibari ile kesin olarak yansıyacak ekstreme 62 tl kart ücreti

doğru mudur?

TEB Canlı Yardım Merkezi (12:44)
Gerekli bilgiye ulaşıyorum. Sizi kısa süre bekleteceğim

sfsdsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...