Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG G2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
kozalak said:

ekranın sol üst tarafında hafif kalın bi çizgi halinde sarılık var bende ya. servise mi versek?

bi de telefonu versek kaça gider 2.el? telefoncu 700 e alırım dedi.

hard reset atarken telefon ısınmıştı ve açılınca nedense %100 parlaklıkta açıldı, bi baktım sol üst köşe sararmış leblebi kadar falan soğudukça azaldı ama tam gitmedi.. buz dolabına koydum çok az bi iz kaldı ama açıp kurcalayınca telefon ısınıyor ve belirginleşiyordu.. bende soğuk halde hiç kurcalamadan götürüp satmıştım.. satacaksan böle bi çakallık yap sat.
temmuzda 7aylık cihazı 850 ye satmıştım, bi de paraleldi galiba bimeksten alınma. Elten hızlı çıkarmak istiyorsan facedeki 2. el telefon gruplarına falan bi göz at/ilan aç
Sosyal ağlarda paylaş

cumartesi günü telefonumun yazılımını yükselttim. 140mb+8mb şeklinde 2 adet yazılım yükleyip kurdum. açıklamaları okumadım şunu bunu yaptı dedi ama neyse.
telefonu ilk aldığımda (nisan 14) da yanlış hatırlamıyorsam büyüklüğünü 600mb'lık bi yazılım yükseltme yapmıştım. bakmadım ama kitkat'e geçtiğimi sanıyordum, ki hala öyle sanıyorum :)

soruma gelince, cumartesi günü yaptığım bu yazılım yükseltmesinden sonra telefondan internete mobil ağ ile bağlanamıyorum. bu sıkıntıyla karşılaşan oldu mu aranızda? etkili bir çözüm önerisi olan var mıdır?

internette airplane modunu açıp kapanması önerilmiş ancak o çözüm bende bir işe yaramıyor. ne yapmamı tavsiye edersiniz?

ps: ayrıca birkaç kişinin bahsettiği ekranın sol üst köşesindeki ufak bir sarılık bende de mevcut. ufak bir yuvarlak. neden oluştuğu hakkında benim de bir fikrim yok zira daha 1 ayı dolmadan sanırım ortaya çıkmıştı daha gözüm gibi baktığım zamanlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...