Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik / Roger Waters

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

kafirler

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=2588

said:
Bütün şeytani şarkıcıların da bu yıl İstanbul'da konser vermesi tuhaf..Zaten bu Pink Floyd'un amblemi de bir tuhaf.Üçgen prizmaya vuran ışık kırılıyor ve gökkuşağı yansıyor..Şeytan'ın Latince karşılığı Lucifer yani 'ışık getiren' demekmiş ve İlluminati'nin de 'Aydınlanmışlar' anlamına geldiğini zaten biliyoruz.Adamlar biz Lucifer'in ışığıyla aydınlandık mesajını gayet açık bir şekilde veriyorlar.Zaten üçgen prizma da meşhur şeytani sembollerinden biri.Bizim özenti,cahil gençlerimiz de bu saçma sapan grubun tişörtlerini giyip etrafta dolanıyorlar.Konser alanını da tıklım tıklım doldurup zaten düşünemeyen o beyinlerini güzelce bir yıkatır gelirler artık..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben dünyayı terk ediyorum

said:
Pink Floyd un zaten ambleminden birilerine hizmet ettigini biliyordum,fakat simdi Dark of the Moon albumundeki sarkilara baktim sozlerini okudum ,ilginc seyler var mesela On the Run sarkisinin basinda arkafonda zor duyulan bir ses var orada kadinin biri Roma,Kahire ve Lagos kentlerinin kalkis saatlerini veriyordu(wikiden okudum) ve sarkinin sonunda ucagin dusus sesi duyuluyordu,ayni sekilde Time sarkisinda zamandan bahsediliyor ``bir bakiyorsun 10 sene gecmis `` sozu var.Brain Damage sarkisinda,`` seninle ay in karanlik yuzunde gorusecegiz`` diye bir soz var. Bana sanki Ay'i bombalayip zamani ilerletme durumu anlatiliyormus gibi geliyor,gerisini kismetse kitapta okuruz insallah,kitap ne zaman piyasaya surulecek acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...