Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Twitter'da kaç takipçiniz var?

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

"Tatar Ramazan" said:

Oyun forumunda sabah akşam siyaset yapmaktan bıkmadınmı Çetin? Gerçi senin görev bölgen burası sanırım, paylaşıyonuz forumları nasılsa

senin beni bu forumdan atma,yasaklama,engelleme hakkın yoksa çeneni kapat Ramazan. Varsa da elinden ne geliyorsa yap.

Çetin sen zaten 30 kere atıldın, yasaklandın, engellendin ama devamlı yeni hesap alıp geri geldin. Bıktı adamlar seni kovmaktan ama sen arsızca bacadan girmeye devam ettin, o yüzden sana yapılabilecek bişey yok, zira anca zaman kaybı olursun. Ha çenemi kapatmaya gelince, işte o seni ilgilendirmiyor ve seni aşıyor birader.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

yav said:

6 aydan uzun süredir kullanılmayan hesaplar kapatılıyormuş diye bişey duydum ama duydum yani, birinci ağızdan net bilgim yok.

tvitır güya feyk hesapları sildiğini söylüyor ama umarım hükümetle yaptıkları flört ile ilgisi yoktur.

Abi alakası yok. Fake hesap reklam pazarlamasında sıkıntı yaratıyor Twitter'ın. Reklam verene reklamınızı 1.000.000 kişi okudu diyorsun ama yarısı bomboş hesaplar.

Zamanında #takipedenitakipederim gibi gerizekalıca hesaplardan kasılmış ya da Anında Takipçi Kazan diye programlara izin vermiş ve onların Api'leri ile kontrol edilen, otomatik olarak yüzlerce kişiyi takip eden hesaplar. E bunların da önüne geçilmediği için aylardır zaten Trending Topic'ler çöplük.

Bir çekiliş yapıyorsun atıyorum en fazla RT alan hediyeyi kazanacak diye, kaçarı yok o otomatik hesap alıyor, neden çünkü içinde 50.000 kişinin bulunduğu ve hepsi birbirini takip eden bir sisteme üyeler, haberleri bile olmadan RT basıyorlar vs. heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...