Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

ankara bahçeli fındıktan aldım ve 2. cd de 1 nokta çizik var :)

ve okumuyo çıldırmak üzereyim.
bayramdada kapalıdır şimdi bayramda oynarız diye aldık içimde patladı

adam değiştirme olmazda demesinmi deli oldum resmen..

2. cd nin %83 lerinde kalıo..
gelde dellenme :)
Sosyal ağlarda paylaş

eheh arkadaşlar akşam aldım hala oynuyorum oyunu... düşüncem saat 13:00 sularına doğru oyunu bitirmek. şu ana kadar sadece 1 URL yarışı kazandım. parayı kazansam adam gibi görsel upgrade de yapıcam ama para geldiği gibi performance upgrade e gidiyor. bu arada GPS sistemi feci iyi olmuş ama habire yeni yerler aramak insanı biraz sıkıyor. grafiklere gelince arkadalar options ta araba kalitesini en yükseğe çıkarmaya çalışın yoksa neon meon göremezsiniz taksanız bile. neyse benim oynanması gereken oyunum var ilginç şeyler oldukça haberdar ederim hepinizi.[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim makinenin son hali...

bu da a3'üm. modifiye edemedim pek henüz. para yetmiyor iki arabayı birden modifiye etmeye:) (parçaları satmak gibi bişey yok malesef.taktınız mı elinizde patlıyor. arabayı da takas ederseniz o kadar masraft çöpe gidiyor.)

ve bu da rx8.yeni açıldı, modifiye yok henüz tabi:)

[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu hidrolik pistonlar tam olarak ne ise yariyo
yani bitek arabaymi ziplatiyo yoksa cesitli puan kombinasyonlari varmi?
ben tek tük ziplatiyorum ondada 25 puan fln veriyo[signature][hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
Sosyal ağlarda paylaş

tamı tmaına 7 saattir oynuyorum oyunu daha yeni kumayı getirdim miata'ma. o da artık para harcicak bişeyimin kalmamasından dolayı... saatlerdir klavye sallıyorum kulaklıklar ve oyunun müzikleri kulaklarımı babasız bıraktı. dedim ben de biraz ara...[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim duyduğum şeyler var :

NFS Underground 2'nin 2 adet farklı versiyonları bulunuyormuş.Bir tanesi Avrupa diğeri ise Amerika.Kopya oyunların çoğu Amerika Versiyonu.Orjinallerin çoğu ise Avrupa.

Eee bu mu yani?Diyecekseniz gelelim sadete.

Amerika Versiyonun'da Honda Civic HB,Peugeot 206 fln gibi arabalar var ama Avrupa Versiyonun'da ek olarak Opel Corsa,Astra,Nissan Almera ve Peugeot 307cc ve 106 GTI var.

Duydum sesinizi.ASSSS dediniz :D[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
SlayerTR GameMaster
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Perkins, 14 Kasım 2004 04:04 tarihinde demiş ki:
Valla ben ps2'de ki Burnout 3 kadar zevk almadım.

Ne bekliyordun ki? Burnout 3 sadece zevk vermek için :) Müthiş bir aksiyon oyunu.
Ben gerçek hayatta da bir araba delisi olduğumdan nfsu2 beni elbet Burnout 3'ten daha çok oyalayacaktır ama Burnout 3'ün bir şaheser olmadığı anlamına gelmez bu.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Laistragon, 14 Kasım 2004 09:21 tarihinde demiş ki:
Benim duyduğum şeyler var :

NFS Underground 2'nin 2 adet farklı versiyonları bulunuyormuş.Bir tanesi Avrupa diğeri ise Amerika.Kopya oyunların çoğu Amerika Versiyonu.Orjinallerin çoğu ise Avrupa.

Eee bu mu yani?Diyecekseniz gelelim sadete.

Amerika Versiyonun'da Honda Civic HB,Peugeot 206 fln gibi arabalar var ama Avrupa Versiyonun'da ek olarak Opel Corsa,Astra,Nissan Almera ve Peugeot 307cc ve 106 GTI var.

Duydum sesinizi.ASSSS dediniz :D

hassssss...cars klasörüne baktım şimdi dedigin gibi o arabalar yok:([signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadaş da (valeron) almış oynuomuş ama parası 1.100 falan olmuş hiçbiyerde modifiye yapamıomuş yani garajlara falan gidio ama butun modifiyeler locked oluomuş nedir çaresi :)[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

e yarislara girip unlock etmesi lazim sms gelir zaten sunlar bunlar acildi diye
bu arada a3 aldim 20 kusur bin para harcadim hic begenmedim felaket got atiyo araba yani hele driftlerde deliriyorum[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 14 Kasım 2004 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...