Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

benim başka 1 sorunum var belkide herkezde böle bilmiyorum ilk oyundada böleydi, full yüklememe rağmen 2.cd istiyor bende yavaş olmasın diye virtualCD programı ile cdyi pc kopyalıyorum böle oynuyorum ama bölüm atlarken filan azda olsa takılıyor bunu aşabilen birisi varmı?[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kfg, 12 Kasım 2004 13:06 tarihinde demiş ki:
Slayerr eğer oyun kopya ise ve asıl dosyayı cd nin içinden çıkan crack le değiştirmişsen, patchleyemezsin asıl dosyayı yeniden kopyalaman gerek...

[Bu mesaj kfg tarafından 12 Kasım 2004 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
dedin gibi yaptım fakat oyunu acmak ıcın yıne crack kopyalamak lazım :) simdi patch yapamayızmı kopya oyuna ? ayrıca orjinalini alan varmı??[signature][hline]retired uo player tijs verwest - pati uo
somethins never change

said:
slayerrr, 12 Kasım 2004 16:14 tarihinde demiş ki:
said:
kfg, 12 Kasım 2004 13:06 tarihinde demiş ki:
Slayerr eğer oyun kopya ise ve asıl dosyayı cd nin içinden çıkan crack le değiştirmişsen, patchleyemezsin asıl dosyayı yeniden kopyalaman gerek...

[Bu mesaj kfg tarafından 12 Kasım 2004 13:07 tarihinde değiştirilmiştir]
dedin gibi yaptım fakat oyunu acmak ıcın yıne crack kopyalamak lazım :) simdi patch yapamayızmı kopya oyuna ? ayrıca orjinalini alan varmı??
ben eski exe yi backup almadıgım icin yenide kuruyorum cracklemeden patch i yuklicem sonra crack olayına giricem bakalım nolcak:), driber update de yaptım :)[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

Sormak istediğim sorular var :

1-eeeh / arc.
2-Oyundayken H ve J harfleri ne işe yarıyor?
3-Hepinizi çok seviyorum.İçimden geldi valla.
4-Bu neon fln nereye gidip taktırıyoruz?Ben bulamadım şahsen.Haritadaki bütün o garage'lara baktım ama yok hiçbir yerde.

Oyundan izlenimlerim ise tek kelimeyle muhteşem![signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
SlayerTR GameMaster
| ?Laistragon? | | My Photos |

[Bu mesaj arcane tarafından 12 Kasım 2004 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi tek 4'ü cevaplicam kusura bakma.

Oyun icinde body shop graphic shop performance shop gibi yerler var ordan istediklerini yapabiliyosun mesela Performace shopta aracina nos turbo gibi seyler takabilioken,Graphic shopta decals paint vinyl gibi seyler yapabiliosun kendin bulman lazim galiba bunlari..

yani sana gosteren yok en azindan ben kendim buldum..

Bulduktan sonra haritada Nokta seklinde gorunuyolar yarislar gibi..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

2'ye de ben cevap vereyim. H hidrolikleri açıyor, H'ye basarken ileri yada geri yaptığında ön tekerlekler ya da arka tekerleklere hidrolik basılıyor ve araba yükseliyor/alçalıyor. J ise zıplatıyor arabayı. O da H ile aynı mantıkta. J'ye basılı iken ileri ya da geri yaparak ön ya da arka tekerleklerin zıplamasını sağlıyorsun.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...