Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jedi Academy Duel

arcane

Öne çıkan mesajlar

single saber, heavy bende...
bizim oynayan gruptaki elemenlardan biri kılıcı hiç kullanmadığından (staff alıyo, sadece tekme,kata,force pushla gidiyo) light gitmek farz oldu benim için. kalan elemanlar da dark gidip grip abandığından ve kalan boş vakitlerinde de lightning yaptıından absorb rulz:D ve buna bağlı olarak light side rulz:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben staff ve strong stance kullanıyorum, karşımdakine göre değişiyor da, açamadım bi türlü, parse packet yedik durduk deli oldum.[signature][hline]horacegoesskiing, 09 Ağustos 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
yannız yönetmen pepsi içip daha fazlasını istemiş. o olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

jedi knight2:jedi outcast delisiydim bir aralar sonra jedi academy çıkınca serverleri kapandı ayrıca herkes orginal cd key istiyor artık.. üşenmeyip alacam da onların kapanmayacağı ne malüm ? yurt dışında laglı oynamaktasa oynamam daha iyi :)
snn jk2 den :susturucu bu arada.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
bişey istemez öle sakin insanlarız biz
Sosyal ağlarda paylaş

Gaza gelip yüklücem ama duel yapacaksak bilindiği gibi duel sınırları içerisinde yapmamız lazım force açık olacak ama belirli force lar sadece..side i etki eden force lar değil
jump saber defense force lari açık olacak ki sadece kabiliyetler ortaya cıkacak :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
bişey istemez öle sakin insanlarız biz
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa bu Duel iki kişi ile mi oluyor? Ben academy oynadımda hiç multi deneyemedim. (Bir iki kere Lan yaptık ama ) Ayrıca oynasana.com falan da cdkey istiyor mu? Birazcık açıklasanız bende takılsam şu oyunun multisine. Çok merak ettim.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...