Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kürdistan Üniversitesi

omm

Öne çıkan mesajlar

moncici said:

kürtler iyi zaten düdük
boğaziçindeki muşlu, bingöllü elemanlarla nietzsche tartışıyorum ben. nietzsche yazabiliyor adamlar tek seferde ben hala zs karıştırıyorum.
kürt gençliğinin islamdan kurtulmuş bölümü baya iyi. bdp zaten iyi. kadın konusunda, ekolojide, yerel politikalarda falan türkiye'deki diğer partilerin çok önündeler.

ekonominin de düzelmesiyle kürt modernleşmesinin çok iyi sonuçları olacağını düşünüyorum. oradaki halkı çok iyi yönlendirecek jakoben bir kadro var. islamcı tehlikesi de va oradaki özerkliğin biçimine göre akape bu kanadı kullanabilir. ama umarım bu badireleri atlatırlar. yardım için beyin göçü başlatıcam hatta g.doğuya.

Baya baya güldüm zaten xunn gibi ülkeden siyasetten bir haber hayal dünyasında yaşayan adamla yakın fikirlerde olmanız baya beklendik birşey. Komikliklere devam ara da bakıyorum eğlenceli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kthxbye ne diyosun sen kocum, sayfabasi olmussun bir de.. Okumuyosun bari sayfabasi olma. Neyse bugun de forum genelini ilimlilastirma adina guzel bir gun oldu. En az 3 kazanim var. Yarin da gideyim bdpde biraz kurt seviyim +sevap olsun. Azinlik hakki savunucusu donme beyaz turk olmanin tadi bambaska ya. Hacked by kalamar. Saka saka optum sizi, yerel secimlerde chp ye oy verin haa o kadar da demedik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...