Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kolay Beslenecek Bişeyler

Thestral

Öne çıkan mesajlar

kaplumbağanın bakımı baya bi kola haftada bir değiştiriyordum ben suyunu günde belli bi miktar yem (yinede gitti hayvan :( ) hemstırın(evet nasıl yazıldığını bilmiyorum) bakımı nasıl zor mu? alsammı diye düşünüyorum bu aralar :P[signature][hline]iletişim hedeleri
msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Kobe-, 06 Aralık 2004 00:13 tarihinde demiş ki:
kanarya al. Kuş yada balık alabilirsin

kuşların bakımı zor. kafesini temizle, tırnaklarını kes gagasını kes, yavru doğurcaksa gene bir ton iş. bakması güzel ama "kolay beslenecek birşey" değil.

balık da öyle, akvaryumu temizlemen gerektiğinde zorlayabilir.

said:
Raptor_Skeleg, 06 Aralık 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
hemstırın(evet nasıl yazıldığını bilmiyorum) bakımı nasıl zor mu?

onun da işte kafesini temizliyceksin felan. yalnız topu içine koyup yuvarlanmasını izlemekten başka keyif veren pek yanı yok. ha bir de omzuna çıkıyor felan..

said:
orc_lord, 06 Aralık 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
kaplumbağa'lara ne diyebiliriz?

kaplumbağa iyidir bence onu al.
bir küçük kase alıyorsun
içine kaplumbağı koyuyorsun o kadar.
günlük yem veriyorsun.
tek bakımı sırtını diş fırçası ile temizlemek.
ara sıra kasesini temizle bir de..

var mı daha kolayı ya :) bebek bakımından bile kolay :-P[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
kaplumbağalar kolaydır. suları birazcık koku yapar. tetaryumlar var. şöyle plastik onlarda baksanda olur. 1 milyona almıştım. kendileri ise 7 milyona falan yakın. yemleri ise 10 milyonu buluyor sanırım :)
2 tane al bari almışken. bakımı kolay izliyorsun zaten :)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 83)
Sosyal ağlarda paylaş

Bügün kötü bir rüya gördüm. Yolda gidiyorum. Köpek boyunda bir kaplumbağa saldırdı. Elimde tuttuğum(açık mavi renkti. benim öyle birşeyim bile yok ya böü) hırkayı ısırdı. Tabi ki bırakmak bilmiyordu. Hırkayı biraz salladıktan sonra kaplumbağa dayanamadı ve uçtuuuu. Sonra baktığımda kalbumbağa kabuğundan çıkmış öylece duruyordu =(

Bu rüya kaplumbağa almamı mı almamamı mı anlatıyor. Biri açıklık getirsin =(

(anlatım bozukluklarından dolayı özürlerimi sunarım =p )

//edik : imla hatası
[signature][hline]Götür Beni Bu Issız Sokaklardan

[Bu mesaj Thestral tarafından 06 Aralık 2004 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fordcus tavşanda ne zorluk var anlamadım,verirsin marulunu istediğin zaman kafesinden çıkarıp seversin olur biter gayet basit bakımı tabi çıkarıp 2 saat gezdirirsen her yer bok olur :)[signature][hline]R+

[Bu mesaj uncla tarafından 06 Aralık 2004 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tavsan devamlı pisleyen bi hayvandir tavsiye etmem cünkü zamanında besledim,bence en güzeli ufak bi akvaryum almaktır,icinede neon vs gibi büyük olmayan ama ısıldayan güzel balıklar koycaksın.benim yaptıgım hatayı yapıp gidip devasa bi akvaryum alma sayet bakımı insanı mafediyo,ufacık bişe al odana koy ısıklandırma güzel olunca gece tüm ışıkları kapatıp seyretmesi cok zevkli oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...